Rajongók háborúja

Rajongók háborúja

Fanboys

Sok rajongója van George Lucas galaktikus sagájának, a Csillagok háborújának. Van, aki kicsit rajong érte, van, aki jobban, és ott van az Eric, Linus, Hutch és Windows alkotta fanatikus négyes fogat. A fickók számára a trilógia nem egyszerűen a gyermekkorukat jelenti, hanem az életüket. Nem csoda, hogy alig várják a Baljós árnyak premierjét 1998-ban. Az idő szorítja őket, az egyik társuk ugyanis halálos rákbeteg. A négy huszonéves kattant gondol egyet és felkerekedik. Elindulnak Kaliforniába, be akarnak törni George Lucas otthonába, hogy elsőként láthassák a filmet.

Rendező: Kyle Newman
Premier (HU): 2009.08.06.

2019.07.31 Ms. Akárki

Remek geek film. Jókat nevettem az utalásokon és a karaktereken. Isteni szereplőgárdát hoztak össze, akiken látszik, hogy imádják amit játszhatnak. Mindenképpen érdemes megnézni.

2019.02.27 Eniq

Star Wars rajongóknak szerintem kötelező darab én nagyon élveztem az egészet egy nagy hülyeség az egész, de hát nem is lehet másra számítani. Állati, hogy még Carrie Fisher is szerepel benne.

2016.04.30 Leoni

Korántsem vagyok a legnagyobb Star Wars rajongó, de ez egy tök jó film azoknak, akik ismerik az alapjait. Tele van filmes utalásokkal, a gyerekkori barátok szurka-piszkájával, és néhány őszinte pillanattal. Pláne vicces belegondolni, hogy akkoriban a nagy rajongók tényleg mennyire várhatták az új Star Wars filmek megjelenését.

2016.07.07 Pock

Nagyon jól előad a film egy alaptörténetet igazi ironikus humorral és lényegre mutatással. Egyedi, nem mindennapi műfajú a film. A színészek jól alakítanak, érdemes megnézni, egész jól sikerült.

A film összbevétele 960 828 dollár volt (imdb.com).

A filmben feltűnik Darth Mault alakító Ray Park, mint a Lucas-farm biztonsági őre; Lando Calrissian alakító Billy Dee Williams, mint Reinhold bíró és Leia-t alakító Carrie Fisher, mint orvos. Szerző: dulkap

A film 1998. október 31 és 1999. május 19-e között játszódik.Szerző: dulkap

Hutch furgonjának a neve Bucephalas. Bucephalas, Nagy Sándor lovának volt a neve.Szerző: dulkap

Kristen Bell testdublőrt használt az álmodozós jelenetben. Szerző: dulkap

Szexoktatás