Rajzás

Rajzás

The Swarm

A minisztérium vezetője elpusztíttatja a veszélyes rovarokat, ám a hadsereg hozzájut néhány példányhoz, amelyek hamarosan elszabadulnak. A következmények beláthatatlanok, a mutáns rovarok ugyanis tízszer olyan gyorsan szaporodnak, az étvágyuk pedig kielégíthetetlen.

(alexxx)

Forgatókönyvíró: Stirling Silliphant
Premier: 1978.07.14. | Netflix (2021.08.16.)

2020.10.30 Yosihiro

Pusztító méhek

A film címe csak utal a rajzásra, de inkább egy katasztrófát idéz elő ez a film. Igazából nem tudom, a méhek képesek lennének-e arra, hogy hang után ilyen pusztítást okozzanak. Egy biztos, a történet jó, és bár – kissé a régi időket nézve – ez egy iz... Teljes kritika

2016.04.29 irongozu

Akkori szemmel nézve egyáltalán nem rossz film. A méhek is elég hitelesre sikerültek. Azt sem szabad elfelejteni, hogy nagyon komoly színészek adták a nevüket hozzá. Persze, nem is okoznak csalódást.

Mivel a film nem egy mai darab,szerintem úgy kell nézni,hogy akkor máshogy "mentek a dolgok",semmi digitális technológia,kis trükkfelvételek,és rengeteg színészi játék kellett.Zseniális szereposztás,és egy jó alap sztori.Nem kell ennél több.

2017.04.09 a-arnold

Nem tudom miért van ennyire leértékelve, szerintem nagyon jó film, végig lekötött, nem volt egyetlen unalmas perce sem. Nem egy véres horrora kell gondolni, inkább amolyan horror-katasztrófafilm szerűség. Aki egy jó kis izgalmas, érdekes, és nem kiszámítható filmre vágyik, az mindenképpen nézze!

2016.12.13 tomtom

A műfaj egyik kiváló alkotása, nagy kedvencem. Főleg az egyik jelenet Henry Fondával.

Amikor az 1980-as években bemutatták a mozikban a filmet, a hossza 1 óra 56 perc volt. DVD lemezen a játékidő 156 perc lett, rengeteg olyan jelenet került rá, amit a mozikban nem adtak le. Szerző: Yosihiro

Michael Caine elmondta egy interjúban, hogy a film forgatás során a méhek kis sárga foltokat hagytak a ruháján. Azt hitte, ez méz, ezért elkezdte enni, majd később kiderült, hogy az méhürülék volt. Szerző: rbernadett