Ravenswood, az elátkozott város

Tyler Blackburn
Ashley Benson
Ashley Benson
Nicole Gale Anderson

A történet helyszíne Ravenswood városa. Öt idegen sorsa fonódik össze egy halálos átok révén, mely generációkra meghatározza városuk jövőjét. Elhatározzák, hogy mélyre ásnak a város sötét múltjában, s felderítve az átok gyökerét, megpróbálják megszakítani annak láncolatát...

(erare)

Premier (HU): 2014.05.10.

2020.11.01 Annuska

A cím figyelemfelkeltő, valami izgalmasra és rejtélyesre gondol az ember. Hát ezekből semmit se kaptunk. Lassú és vontatott sorozat volt.

2017.10.15 indingo

Ha olvasom a történetet tetszik, de maga a sorozat eléggé tinidráma. A párbeszédek olykor teljesen összefüggéstelenek, nem tudom, hogy ez a fordítás eredménye vagy amúgy is ilyen.

2017.10.16 Szilonka

Elég gyengécske. Ami pozitívum benne, hogy összekapcsolódik egy másik sorozattal ezt érdekesnek találtam. Nekem nem elég kerek a sztori és hiányzik valami.

2017.11.04 Bazzzsi

Semmi értelme nem volt a sorozatnak. A története nincs eléggé kidolgozva, néha felvetnek benne valamit és rágódnak rajtra. Bele se kezdjetek, felesleges.

2018.04.22 TomÁcs

Horrornak semmiképpen nem mondanám. Az eleje sok titkok és rejtélyt, családi titkok sejtetett, de ezek a lufik hamar kipukkadtak. Gyenge volt a története.