Éjszakai járat

Éjszakai járat

Red Eye
indingo

Cillian Murphy

Lisa Reiser élete és családja veszélybe kerül egy éjszakai repülőjáraton, ahol a mellette ülő baljós férfi, Jackson bevonja őt egy merényletbe. Ha a nő nem segít, az apját megölik. Lisa kétségbeesetten igyekszik kiutat találni a pokoli helyzetből, ám több ezer méter magasságban nincs… Több

Rendező: Wes Craven
Forgatókönyvíró: Carl Ellsworth, Dan Foos
Premier (HU): 2005.09.08. | Netflix (2024.03.22.)

2023.04.02 Erik Csok

Én nem vártam semmit, de ez a film nekem nagyon bejött. És igen, látunk már hasonlót, de akkor is, valahogy minden remekül ki van dolgozva ebben a filmben, még ha logikátlanság is található benne. Nagyon izgalmas és feszültséggel teli film. Rachel Mc... Több

2018.01.19 mamiéstöti2

Izgalmas kétszereplős film, melyben a gonosz szerepét megtestesítő színész adta az igazi varázsát a filmnek.

2019.03.11 indingo

Egy jó kis film, szinte minden pillanata izgalmas, nincs benne felesleges jelenet és amit annak gondolnánk az is a feszültség oldására és egy kis humor okán került bele. Ha az ember beleképzeli magát a női főszereplő helyzetébe vajon ő mit és hogyan ... Több

2020.08.18 MP170506

Teljesen átlagos film, semmi extra, semmi újdonság. Kiszámítható történt, jó színészek. Sajnos ez csak egy egyszer nézhetős aljotás lett, ne várjunk tőle sokat.

2016.11.25 hsanya182

Rövid, izgalmas thriller. Elég jól sikerültek benne a párbeszédek, az átmenetek, a megtévesztő selyemfiú pszichós játékossága :) Érdemes megnézni, jól sikerült.

Az első jelenetben látható fiatalkori kép Lisáról egy állókép a Bajos csajok c. filmből.Szerző: kázsé

Mikor az egyik szereplő egy jegeskávét önt Lisára, a színésznő reakciója valódi - nem számított rá, hogy annyira hideg lesz.Szerző: kázsé

A repülőgépet egy hidraulikus szerkezetre építették, és ha "turbulencia jött", azzal mozgatták.Szerző: kázsé

A filmet Sean Penn és Robin Wright számára írták, de a rendező, Wes Craven fiatalabb főszereplőket akart.Szerző: kázsé