Régi idők focija

Régi idők focija

Régi idök focija

Minarik Ede mindene a foci, még mosodáját, egyetlen megélhetési forrását is képes feladni, hogy támogahassa kedvenc csapatát, a Csabagyöngye SC-t abban, hogy bejuthasson az első ligába.

(csd)

Rendező: Sándor Pál
Író: Mándy Iván
Forgatókönyvíró: Tóth Zsuzsa
Ország: Magyarország
Premier (HU): 1973.11.29.

2020.07.24 Interfectorem Sabnock

Zseniális magyar filmszatíra,Garas Dezsővel a főszerepben.Aki mindent elkövet,hogy csapatát az első osztályba vigye fel.A Csabagyöngye óriási lehetőség előtt áll...Sándor Pál filmje átültetve a mai korra,ugyanolyan időtálló.A kisembert,az örök cserét, Kern András eszméletlen átéléssel hozza!

2015.08.21 Moria99

Ez mi volt? De komolyan... Túl sokat vártam tőle talán ez lehetett a baj. Nem ad egy hihetetlen nagy szórakozást és a jelenetek is elég laposak, erőltetettek. Talán egyszer megnézhető és kész.

A film 2012-ben bekerült a Magyar Művészeti Akadémia tagjai által kiválasztott legjobb 53 magyar alkotás közé.Szerző: Archívum

Az 1973-ban készült filmszatíra Mándy Iván A pálya szélén című műve alapján készült.Szerző: Archívum

(2016. 07. 03.)
Mándy Iván A pálya szélén című novellájából készült ez a remek film, amelyet kár lenne kihagyni az életünkből. 8/10 Több