Rém rom

Rém rom

Monster House
JRD

Esténként különös hangok szűrődnek ki a régi házból, nyögések, reccsenések, elfojtott sóhajok zavarják az utca nyugalmát. Három utcabeli gyerek arra gyanakszik, hogy az ódon falak között valami olyasmi tanyázik, aminek nem volna szabad. Kíváncsiságuk hamarosan… Több

Rendező: Gil Kenan
Forgatókönyvíró: Dan Harmon, Rob Schrab, Pamela Pettler
Premier (HU): 2006.08.17.

2022.10.15 JRD

Egyik kedvencem. Kellően parás ahhoz, hogy kisgyerekeknek ne ajánljuk, de kellően nem ahhoz, hogy nagyobbakkal meg lehessen nézni. Amolyan kölyökhorror. Vannak egészen odab@szós pillanatok is benne. Így Halloween felé járva nem is rossz egy bulis csoportfilmezésre. Szóval filmre fel és jó szórakozást!

2019.11.26 Timon

Dalbetétei viszonylag jók voltak, de annyira nem tudtak bennem nyomot hagyni. Viszont a kísérteties része, meg a mesébeillő hátborzongás, és nem kevés jó akciójelenet adott volt benne,és ezeknek köszönhetően a történet nem annyira átlagos. 10/8

2019.07.26 Ms. Akárki

Ijesztgetős szellemtörténetes gyerekmesének elmegy, de az már egy kicsit erős, hogy a ház alagsorában van eltemetve a nő és az miatt lesz gyilkos a ház... Az animáció is sajnos elég gagyi, úgyhogy ez max egyszernézős.

2021.04.04 Rea387147

Szeretem ezt az animációs filmet, viszont felnőtt fejjel nem annyira ijesztő, mint gyerek fejjel. Egyébként a történet remek, a kivitelezése – a korhoz képest, amikor készült – nagyon jó.

2015.07.26 one1970

Imádom ezt a rajfilmet is. Nagyon tetszik, nem untat, végig magával ragad a történet.. Hátborzongató, mégis vicces, mindenkinek csak ajánlani tudom :) A vége a legjobb :P

A filmnek csak egy-egy része volt 3D-ben.Szerző: JRD

20 betétdal van benne.Szerző: JRD

A Monster House 3D technikával készült animáció.Szerző: JRD

2006. július 18-án dobták piacra afilmen alapuló videójátékot, azonos címmel. Szerző: Bogi87