Creepshow - A rémmesék könyve

Creepshow - A rémmesék könyve

Creepshow

A film három rémsztoriból áll. Az első, az Indiánbosszú egy poros kisváros boltocskájában játszódik, ami előtt egy fából faragott törzsfőnök álldogál. Mikor az indiánok kincsei veszélybe kerülnek, az öreg harcosra nagy feladat vár... A Tutaj című második epizódban négy fiatal jókedvűen, minden kötöttségtől szabadulva féktelen hétvégére készülnek. Egy tó felé tartanak, ahol vár már rájuk a tutaj, ám hamarosan szorult helyzetben és egy víziszörny társaságában találják magukat, s kezdetét veszi a borzalom... Végül az Autóstoppos című történetben egy hazafelé autózó nő végzetes hibát vét: elgázol egy stoppost, és ennek köszönhetően vérfagyasztó élmények elébe néz a… Több

Forgatókönyvíró: Stephen King
Premier: 1982.05.01.

Creepshow 3  (2006)

Creepshow 2  (1987)

2019.07.17 ZozArt89

Ügyetlen és végtelenül gagyi. Viszont ettől lesz kézzelfogható és ijesztő. Maguk a történetek jobban megfognak mint a mai horror filmek bármelyike. Ezt nevezem én horrornak.

2015.02.18 tamas84

Egytől egyig imádom mindet. Többször is megnéztem már, mindig találtam valami újat akár egy bakit, akár vmi érdekeset. Imádom ezeket a sztorikat. :) Az indins a legjobb...sztem

2016.08.28 Sonny

Nem lehe nem észrevenni a gagyiságát egy egy flmnek, de ezzel együtt van meg az igazi horrorhangulat. Olyan iszonyúan emberi.

Stephen King novellái,és tessék,mindegy milyen a rendezés,a filmek maguk nézhetőek,és a szívünkhöz nőnek. Sok ma regnáló nagy színész is itt kezdett...feltűnnek fiatalon. Többször nézős,megunhatatlan. :)

2019.02.26 dailyfilmsan

Jópofa történetek egyik sem kiemelkedően horrorisztikus inkább misztikus és szórakoztató. Pörgős, tetszett hogy nem egy összefüggő dolgot alkot hanem több különböző részből áll. Egy laza horrort kell elképzelni amitől nem álmodik rosszat az ember.

(2019. 10. 30.)
Romero és King abszolút a bűnös élvezet kategória fölé emelik a Creepshowt, amiben minden horrorrajongó megtalálja a kedvencét. Több