Rendőrakadémia 3. - Indul a kiképzés

Rendőrakadémia 3. - Indul a kiképzés

Police Academy 3: Back in Training

Két akadémia sok egy városban, ezért a város vezetése úgy határoz, azt az intézményt fogják bezárni, amelyik a rosszabb. Komoly versengésre van kilátás, hőseink bizonyítani akarják, hogy ők a jobbak. Ha kevés az erő, ésszel pótolják a hiányt, és ha még ez sem elegendő, akkor jöhet a szerencse.

Rendező: Jerry Paris
Író: Gene Quintano
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Kanada
Premier: 1986.03.21.
Több

2019.07.13 indingo

Valamivel jobb, mint a második rész, de az elsőt nem múlja felül. A története nem túl hihető, de örülök hogy pár régi karakter visszatér ebben a részben.

2015.05.12 ZeroHero

A Rendőrakadémia harmadik része vissza tudta hozni az első rész színvonalát azok után, hogy a második rész nálam bőven alulmúlta azt. A történet gyakorlatilag ugyanaz mint az első részben, csak itt már nem Mahoney-ék az újoncok. Több szereplőt is vis... Több

2019.05.03 Norbert93

Ezt a részt úgy tudnám jellemezni, mint a bőrlehúzások előtti bőrlehúzás, ami nem lett borzalmasan rossz, hanem csak egy átlagos vígjáték maradt, aminek a neve csak az első rész miatt maradhatott fenn.

2018.07.27 Norbi

Jót tett egy kis vérfrissítés a filmben, de azért örültem hogy vissza-visszatértek régi cimborák is. Örültem hogy megnéztem ez a rész hozta az első rész minőségét, a másodikat pedig porba tiporva. :DD

2015.11.04 Katalin21

A verseny láz igen nagy szerepet kapott ebben a részben , de ez is poénosan van megoldva, szerncseétől kezdve mindennel kapcsolatban jol össze lett rakva.

A "Mauser" elnevezés egy német fegyvergyártótól származik, a név egy ismétlőpuskát takar.Szerző: Thibo84

Amikor Blanks és Copeland a járművek nyomkövetőjét manipulálja a számítógépen, egy videojáték jelenik meg a monitoron, amelyet Paperboy-nek neveztek, és rendkívül népszerű játék volt az 1980-as években. Szerző: Thibo84

Jerry Paris utolsó filmje. Eredetileg az volt a terv, hogy a 4. részt is ő rendezi, ám sajnos a 3. rész amerikai bemutatója után nem sokkal elhunyt.Szerző: Thibo84

A parkolóház alatt Proctor a "FIASCO műveletre" hivatkozik. A jelenet egy törölt részében elmagyarázza, hogy mit jelent: "First Intramural Academy Sabotaging Covert Operation" - Első Városon Belüli Akadémia Szabotáló Rejtett Művelet.Szerző: Thibo84