Rendőrakadémia 5. - Irány Miami Beach

Rendőrakadémia 5. - Irány Miami Beach

Police Academy 5: Assignment Miami Beach

Már Miami sincs biztonságban! Lassard kapitány csodával határos módon elnyeri az évtized rendőrének járó díjat, s vele együtt az utazás lehetőségét Miamiba. A szokásos gárda társaságában meg is közelítik a repülőteret, ám ahogy az lenni szokott, Lassard mit sem sejtve egy bűntény közepébe csöppen. Táskáját véletlenül elcseréli egy gyémántokkal teli táskáral. A táska mindenre elszánt tulajdonosa, a város hírhedt maffiafőnöke a nyomába szegődik, miközben Harris is azon fáradozik, hogy hűvösre tegye a kapitányt.

Premier (HU): 1990.05.31.
Több

2019.07.09 Bizsu82

Sosem jött be nekem ez a sorozat. Nem tetszik sem a humora sem a színészek alakítása. Erőltetett viccek, primitív humor, nem nézném meg újra. Gyenge.

2017.05.23 Orosz István

Én szeretem ezt a filmet, vagyis inkább nekem a tuti az első 3, de szerintem ez annyira nem lett jó. Hiányolom belőle az egyik főszereplőt Mahoney-t. Szóval nem kellett volna szerintem az ötödik rész.

2018.11.25 HE7EDIK

Nekem ez a rész tetszik a legjobban, a VIP jelenet feledhetetlen, plusz ott van Miami Beach, ami rengeteg vicces jelenetet produkál.

2015.05.12 ZeroHero

Végre nem a megszokott helyen játszódik a következő Rendőrakadémia rész, hanem Miami Beach-ben. Ez sokat dob az egész részen. Jobbnak éreztem mint a negyedik részét, attól függetlenül, hogy több szereplő sem szerepel már benne...sajnos. Megnéztem vol... Több

2019.05.03 Norbert93

Nem véletlen, hogy az eredeti színészgárda már csak nyomokban követi a részeket, ugyanis lentebb és lentebb van a nívó. Az 5. rész már elérte az idétlen, retrovígjáték színvonalát.

A forgatást ideiglenesen felfüggesztették, mivel a Floyd hurrikán 1987. októberében haladt át Dél-Floridában.Szerző: Thibo84

A korai tervezetekben Egért és Cukort Mikenak és Jacknek hívták.Szerző: Thibo84

A korai tervezetekben egy Clancy nevű kutya is szerepelt volna a Miami rendőrségnél.Szerző: Thibo84

Harvey Korman volt az első választás Tony szerepére, de nem volt elérhető, ezért Rene Auberjonois kapta meg a szerepet.Szerző: Thibo84