A kaptár: Vendetta

A kaptár: Vendetta

Resident Evil: Vendetta

Chris Redfield, a BSAA rangos tisztje Leon S. Kennedy és Prof. Rebecca Chambers segítségére szorul az Alexander Institute of Biotechnology-tól. Együtt meg kell állítaniuk egy mániákus őrültet, aki bosszúból halálos vírust akar elszabadítni New… Több

Forgatókönyvíró: Makoto Fukami, Joe McClean
Ország: Japán
Premier: 2017.05.27.

2022.11.30 Török389133

Van benne egy-két jó akciójelenet, de ennyi az egész.

2020.09.09 Interfectorem Sabnock Nézhetetlen

Történet nulla,így teljesen okafogyottá vált,hogy valami értelmeset,építő jellegűt írjak.Ez az egész csak trash,amit gyorsan meg kellene semmisíteni.Szégyen!Kinevettetik magukat a készítők.

2017.07.29 kodin1

Az akciójelenetek hihetetlenül jól sikerültek és így a történet szerintem másodlagossá válik. Nagyon pörgős film, egy lélegzetvételnyi időt sem hagy a nézőnek, mindemellett pedig egy remekül összerakott történet is, aminek íve van.

2017.08.17 Stiff

A Kaptár első része - úgy gondolom, hogy valódi és egyetlen epizódja - a mai napig nagy kedvencem. Sajnos az ezt követő részek már csupán halvány utánzatai és érezhetően csak anyagi indíttatással készültek el. Sajnos a Vendetta is egy elég gyenge epizód, ami már nem igazán tudja, hogy mit is akar a nézőtől.

Ez az első 'kanonikus' Resident Evil-film, mely egy valóságban is létező városban, New Yorkban játszódik. Szerző: hp

A Vendetta a Resident Evil franchise harmadik egész estés 3D-animációs filmje. A korábbi részek címei: A Kaptár: Bioterror (2008), A kaptár: Kárhozat (2012). Szerző: hp

A Milla Jovovich nevével fémjelzett A kaptár -franchise-zal ellentétben a film ugyanabban a világban játszódik, mint a Resident Evil videojátékok. Szerző: hp

A film első előzetesét a 2016. szeptember 17-én a Tokyo Game Show-n mutatta be a Capcom a Resident Evil 7: Biohazard című videojáték első képsoraival együtt. Szerző: hp

A közbeszédben és a sajtóban elterjedt, hogy a Vendatta voltaképpen egy reboot, a Capcom azonban leszögezte, hogy bár a film sok mindenben eltér elődeitől, valójában folytatása a korábbi történetnek. Szerző: hp