Reszkessetek, betörők! 2.: Elveszve New Yorkban

Home Alone 2: Lost in New York

2024.02.18 Schumy1

Hozza az első rész színvonalát. A többi részt (3, 4, 5) nem is minősítem, mert alja.

2018.11.23 HE7EDIK

Az első rész is alapfilm, nekem ez mégis jobban tetszik, mert több és nagyobb esések és szivatások vannak benne, plusz ott van New York, ami télen még csodálatosabb. Stern, Pesci és Culkin pedig örökre beírták magukat a filmtörténelembe, mert karácsony nem múlhat el Reszkessetek betörők nélkül.

2017.07.18 Deku

Az első és második rész között én különbséget nem tudok tenni, mindkettőnek meg van a maga varázsa és szórakoztató pillanatai. A három fő karakter rendíthetetlenül állati lett.

2019.12.06 Timon

Szinte el voltam ájulva ettől a gigantikus folytatásról.Tulajdonképpen cselekményét tekintve olyan, mintha az elsőt fogták volna és kibővíttették volna, de ez mit sem számít, ha elég látványos és szórakoztató. Egyes részei pedig szinte még is haladtá... Több

Szinte ugyanolyan jó,mint az első rész...A történet adott,és a poénok is durrannak,pukkannak,és puffannak. Ha látom,egyből megszáll a karácsonyi nyugalom. Jó kis mozi.

2016.08.05 mamiéstöti2

Bár az első rész jobban tetszett, de ez is rendkívül ötletesre sikerült, sok példát mutat az emberi méltóságról.

2023.12.26 Erik Csok

A folytatás, ami ez esetben szerintem jobb, mint az első rész!

Az egész szériából nekem ez a kedvenc részem, mindig is ez volt. Pont úgy, mint az első rész, ez is egy klasszikus, és ezt sem tudom megunni. Hosszabb, viccesebb, izgalmasabb, és jobb is, mint az első rész szerintem. Ugyanakkor itt is megvannak azok a dolgok, amik az elsőben. Ugyanúgy itt van a mondanivaló, a jobbnál jobb jelenetek, és színészi alakítások! Mindkét részben találhatóak komolyabb jelenetek, amik kicsit eltérnek a viccesebb részektől, de pont annyi van, amennyi kell. A vége mindkét résznek szép, valamint még egy dolog, a barátság kialakulása egy idegennel, az is szintén. New York mint helyszín telitalálat, és sokkal viccesebb jelenetek vannak. Összességében, csak úgy, mint az első rész, ez is többször nézős nálam, tényleg jó kis karácsonyi (és vígjáték) filmek ezek!

2021.12.26 Ildikó Bacskai

Reszkessetek, betörők! 2.: Elveszve New Yorkban (1992)

Az előítéletekkel ellentétben nem rossz film, az első rész sikere nem vette el a lehetőséget, hogy a második rész is hasonlóan vicces és kidolgozott legyen. Ötletes, vicces, humoros, kedves film.

2015.05.14 ZeroHero

Nekem jobban tetszett,mint az első rész,bár lehet csak mert ezt láttam először. Hatalmasakat,szinte fulladásig röhögtem a poénjain gyerekkoromban,de most már csak nosztalgiából néztem bele. Ambivalens érzéseim támadnak, valahányszor megnézem a filmet... Több

2017.10.18 Lamboh

Speciel sokkal jobbnak tartom ezt a részt az elsőnél. Sokkal tanulságosabb, és a komikus jelenetek is viccesebbek. Nem biztos, de úgy érzem ezt a részt jóval többször láttam. És ez nem véletlen.

2021.12.24 TomÁcs

Hozza az első rész színvonalát. Akciódús és látványos film New Yorkban.

2019.05.17 Ms. Akárki

Az első rész sokkal jobb volt. Ez már egy kicsit elcsépelt lett. Persze ettől még gyerekfilmhez képes elég szórakoztató, ha nem várunk tőle sokat. Karácsony körül tökéletes kikapcsolódás lehet Kevin újfenti kalandja.

2018.12.27 harnas1207

Gyerekként tetszett mindkettő, itt talán jobban éreztem a Karácsonyi hangulatot. Felnőtt fejjel már mindkettő béna, de ez már más tészta.

2018.12.01 VvV

Az elsőhöz hasonlóan egy igényes karácsonyi történet. Én nagyon kedvelem az alaptörténetét.