Foszd ki a maffiát!

Foszd ki a maffiát!

Rob the Mob

A film megtörtént eseményeket dolgoz fel: egy őrülten szerelmes pár a maffia által üzemeltetett klubokat rabolja ki egymás után, lebukás nélkül. Egy szép napon azonban fordul a kocka: a merész párosnak ugyanis már nem csak az alvilági figurák elől kell menekülniük, hanem az FBI elől… Több

Forgatókönyvíró: Jonathan Fernandez
Premier: 2014.03.15.
Michael Rispoli
Burt Young
Frank Whaley

2017.10.15 kmona

Ez egy jó kis kikapcsolós film. A sztoriból szerintem többet is ki lehetett volna hozni, de annyi baj legyen. Bár a gyenge párbeszédeket nem igazán tudták kiegyensúlyozni.

2014.12.22 Rajkó

Fordulatos kis film. Nagyon jó volt megnézni. Én például sosem gondoltam volna, hogy Andy Garcia ilyen jól tud alakítani.

2017.01.09 trinagl

Ez egy gengszer lovestory. Ilyet sem láttam még. Nem veszi magát annyira komolyan, mint a legtöbb hasonló műfajban működő film. De a legjobb benne, hogy nem megy el romantikus limonádéba.

A film összbevétele 209 613 dollár volt (imdb.com).

A Foszd ki a maffiát! Andy García harmadik valós eseményeket feldolgozó maffiafilmje. A korábbiak: Az érinthetetlenek (Aki legyőzte Al Caponét), Gengszter.Szerző: hp

A film végén felcsendülő "Dream, Dream, Dream" című dalt Johnny Mathis énekli.Szerző: hp

Michael Pitt és Nina Arianda második alkalommal dolgozott együtt. Korábban mindketten játszottak a Hannibla című tévésorozatban. Szerző: hp

A film forgatása 2013. májusában kezdődött meg New York Cityben. Szerző: hp