Játsz egy Sony playstationért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Csajok hajnalig

(Rock That Body)
Csajok hajnalig

Tartalom

Tartalom 1
Tartalom 2

Mit tehet öt jó barátnő, ha az egyikük úgy dönt, lemond addig élvezett szabadságáról, és férjhez megy? Természetesen kibérel a hétvégére Miamiban egy tengerparti villát, hogy még egy utolsó vad bulival búcsúzzon. De ez a buli még náluk is vadabbra sikerül. Valahogyan meghal egy Chippendale-fiú. És ez még csak a kezdet. A buli folytatódik, de átalakul: attól kezdve a csajoknak nincs más dolga, mint a romeltakarítás, nyomeltűntetés és az ártatlanságuk bizonyítása. Hát, ez nem fog könnyen menni… (Forgalmazza: InterCom)

(Pajor Sándor)
Scarlett Johansson

Néhány héttel a film premierje előtt bejárta az internetet egy kép, amely a Redditről indult: valaki egy 1967-es fotót osztott meg, amelyen mintha Scarlett Johansson ikertestvére üldögélne vidáman egy férfi társaságában. – Egyszer csak elkezdtek áradni az e-mailek és üzenetek, hogy mennyire hasonlítok valami „Geraldine nagyira” – nyilatkozta a színésznő. – Úgyhogy végül meg kellett néznem. Őrület! Rögtön tudtam, hogy találkoznom kell ezzel a nővel! – Szeretném látni, hogy milyen most az arca, ha beiszik – tett közzé az ismeretlen nőhöz szóló felhívást a neten. – Sőt, szeretném, ha csinálnák egy közös részeg fotót. Jöjjön el a Csajok hajnalig premierjére, és ott ihatunk együtt, Geraldine! A színésznő vállalta, hogy útiköltséget és szállás is fizet a nőnek, aki majd ötven éve úgy nézett ki, mint amilyen ő most… hogy a premieren szembenézhessen a jövőjével. (IC Press)

A filmet rendező Lucia Aniello elmondása szerint nagyon szerencsésnek érkezte magát, hogy ilyen színészgárdával dolgozhatott. "A legvadabb álmaiban sem gondoltam volna, hogy ilyen szintű kémia lesz köztük - nincsenek rá szavak. Sokan ismerték is egymást, de voltak köztük olyanok, akik dolgoztak is már együtt, így tényleg olyan érzés volt, mintha mindig is barátok lettek volna" - árulta el a Buzzfeednek adott interjújában.

A film korhatáros előzetese a Buzzfeed-en debütált.