Játssz egy Samsung Galaxy-ért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Csajok hajnalig

(Rock That Body)

Tartalom

Tartalom 1
Tartalom 2

Mit tehet öt jó barátnő, ha az egyikük úgy dönt, lemond addig élvezett szabadságáról, és férjhez megy? Természetesen kibérel a hétvégére Miamiban egy tengerparti villát, hogy még egy utolsó vad bulival búcsúzzon. De ez a buli még náluk is vadabbra sikerül. Valahogyan meghal egy Chippendale-fiú. És ez még csak a kezdet. A buli folytatódik, de átalakul: attól kezdve a csajoknak nincs más dolga, mint a romeltakarítás, nyomeltűntetés és az ártatlanságuk bizonyítása. Hát, ez nem fog könnyen menni… (Forgalmazza: InterCom)

(ps)

2017. 06. 21. 18:30

Egy kicsi Másnaposok, egy kicsi Koszorúslányok, de igazából semmi eredeti. A castingosok előtt le a kalappal, de a filmtől magától bőven maradt hiányérzetem. Nagyon belesimul az átlagba, szóval tőlem ez három csillagot ér max.

2017. 06. 17. 00:21

Nem lett rossz, de szinte minden momentumát láttuk már más filmbe. Hóbortos hétvége, Másnaposok-féle vígjátékokhoz sikeresen felsorakozik. Jillian Bell színésznővel még mindig nem sikerült megbarátkoznom, de Scarlett Johansson színészi tehetsége sikeresen megmutatkozott, és lenyomja az összes csajt a filmben. Az előzetesben látott poénok mellé akad bőven - okkal korhatáros - duma és poénos jelenet is, teljesen szórakoztató. Egy idő után villámcsapásként berakták a barátnők közti feszültséget drámaként, ami kicsit lelohassza a poén bonbákat, és utána nehezen tud felzárkózni újra a film. A vége felé már a Fekete özvegyként jól ismert színésznő bénázós akciójelenete szórakoztatott inkább. Nagyon ,,jó volt" látni esetlen nőként, nem szuperhősként. A lezárás összecsapott, amiért kár, így nem tudtam a mozitermet maximális elégedettséggel elhagyni, de még így is megmarad egy laza szórakozást nyújtó szerethető csajos vígjátéknak.

2017. 07. 02. 21:17

Számomra ez a film eddig az idei év „bűnös élvezet” kategóriájának éllovasa. Minden egyes momentuma olyan, amitől alap esetben a fejemet fognám és azt kérdezném magamtól, hogy ki az, aki egy ilyen vígjátékot kiad a kezéből, de aztán jött egy-két értékelhető és valóban vicces jelenete, s a végén úgy jöttem ki a moziból, hogy végül is egy elfogadható kis komédia lett belőle, minden kínos része ellenére is. Én például kihagytam volna belőle a féltékeny vőlegény felnőtt pelenkában való száguldását, mert az szerintem inkább szánalmas volt, mint vicces, de hát….egye fene. Igen, van benne némi Másnaposok beütés, csak itt nem az alkohol lesz a bajok okozója, hanem a kokain, no meg az emberi hülyeség. Az altesti és szexista humortól sajnos ritkán tudtak elszakadni a film készítői, ahogy az egyes karakterek kidolgozásával sem tölthettek el túl sok időt, mindegyik főbb szereplő olyan mértékben egydimenziós, hogy az már fáj (emiatt pedig a film közepén a nagy, teátrális „most aztán megmondom, hogy mi a baj veled” szcéna is súlytalanná válik). S ha már a szereplőkről van szó, engem az ausztrál csak pl. kifejezetten idegesített. Azért akadt egy-két értékelhető pillanata is, pl. vad buli kontra sznob borkóstoló, a rejtőzzünk el a hullával a nyitott garázsban, édes hármas a parton vagy túszdráma a sztriptíztáncossal. A lezárásáról pedig csak annyit, hogy mintha elfogyott volna az írók és a rendezők fantáziája, s a lehető legközhelyesebben vetettek véget a sztorinak, de hát erre a végkifejletre számítani is lehetett. Persze nem vádolhatom a filmet azzal, hogy többnek akar látszódni, ami… Agykikapcsoló vígjátékként képes funkcionálni, s ha megvan hozzá az ember hangulata, akkor még akár élvezheti is. Sőt, teljesen jól tud esni egy fárasztó munkanap után, amikor nem vágysz komoly mondanivalóra és filozofálni is maximum azon akarsz, hogy mennyi hülyeséget tudnak még belepaszírozni egy filmbe.

Lucia Aniello
Lucia Aniello
Scarlett Johansson

Néhány héttel a film premierje előtt bejárta az internetet egy kép, amely a Redditről indult: valaki egy 1967-es fotót osztott meg, amelyen mintha Scarlett Johansson ikertestvére üldögélne vidáman egy férfi társaságában. – Egyszer csak elkezdtek áradni az e-mailek és üzenetek, hogy mennyire hasonlítok valami „Geraldine nagyira” – nyilatkozta a színésznő. – Úgyhogy végül meg kellett néznem. Őrület! Rögtön tudtam, hogy találkoznom kell ezzel a nővel! – Szeretném látni, hogy milyen most az arca, ha beiszik – tett közzé az ismeretlen nőhöz szóló felhívást a neten. – Sőt, szeretném, ha csinálnák egy közös részeg fotót. Jöjjön el a Csajok hajnalig premierjére, és ott ihatunk együtt, Geraldine! A színésznő vállalta, hogy útiköltséget és szállás is fizet a nőnek, aki majd ötven éve úgy nézett ki, mint amilyen ő most… hogy a premieren szembenézhessen a jövőjével. (IC Press)

A filmet rendező Lucia Aniello elmondása szerint nagyon szerencsésnek érkezte magát, hogy ilyen színészgárdával dolgozhatott. "A legvadabb álmaiban sem gondoltam volna, hogy ilyen szintű kémia lesz köztük - nincsenek rá szavak. Sokan ismerték is egymást, de voltak köztük olyanok, akik dolgoztak is már együtt, így tényleg olyan érzés volt, mintha mindig is barátok lettek volna" - árulta el a Buzzfeednek adott interjújában.

A film korhatáros előzetese a Buzzfeed-en debütált.

VOX.hu - Csajok hajnalig
A legjobb Scarlett, aki lubickol a karót nyelt szenátorjelölt szerepében. A mimikája, a gesztusai sokszor viccesebbek, mint a neki írt dialógusok, és ez inkább a színésznő dicsérete, mint a forgatókönyv kritikája. Ha csak annyit ér el ez a korrekt egynyári vígjáték, hogy bedurrantja Johansson komikusi karrierjét, már megérte megcsinálni. 65/100
Movieaddicts: Csajok hajnalig
Igazi felnőtt szórakoztatás a Csajok hajnalig című vígjáték, valahol a jóízlés határán még innen. 6,5/10
Movieaddicts: Csajok hajnalig