Játssz egy Lenovo Miix tablet PC-ért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Csajok hajnalig

(Rock That Body)
Csajok hajnalig

Tartalom

A történet szerint egy Miami beachen szervezett leánybúcsú váratlan fordulatot vesz, miután egy baleset során életét veszti az egyik felbérelt sztriptíztáncos. A barátnők összedugják a fejüket, és megpróbálják kitalálni, hogyan titkolják az esetet. (hp)
Scarlett Johansson

A filmet rendező Lucia Aniello elmondása szerint nagyon szerencsésnek érkezte magát, hogy ilyen színészgárdával dolgozhatott. "A legvadabb álmaiban sem gondoltam volna, hogy ilyen szintű kémia lesz köztük - nincsenek rá szavak. Sokan ismerték is egymást, de voltak köztük olyanok, akik dolgoztak is már együtt, így tényleg olyan érzés volt, mintha mindig is barátok lettek volna" - árulta el a Buzzfeednek adott interjújában.

A film korhatáros előzetese a Buzzfeed-en debütált.

A Csajok hajnalig szkriptje (Lucia Aniello, Paul W. Downs) szerepelt a legjobb le ne forgatott forgatókönyvet hollywoodi feketelistáján.