Rocktábor 2. - A záróbuli

Rocktábor 2. - A záróbuli

Camp Rock 2: The Final Jam

Mitchie visszatért barátaival a Rocktáborba, készen arra, hogy zenéljen, táncoljon és jól érezze magát. A "barátja" is ott van. Egy új tábor nyílt a tó túloldalán, ami a versengés vagy a viszály légkörét teremti… Több

Premier (HU): 2010.09.29. | Disney+ (2022.06.14.)

Rocktábor  (2008)

2020.04.21 Yosihiro

Rocktábor 2 - Poptábor 2

Hááát igen nem sikerült az újjítás és ismét popzenét kaptam ami ugyan nem rossz de lehetett volna a filmben több tartalom. Ez a folytatás kicsit furcsán idnul de aztán érthető hogy egy újabb év elteltével mingint elindulnak atáborba. A történet nem rossz dde mégis valahogy az az érzése az embernek hogy hiányzik belőle valammi plussz. na ez a plussz miatt nem tud a film a jó filmek közé tartozni. A zene jó ás a táncos részek is remek koprodució de hol a tartalom kérdem én. A zene és a történet nincs szinkronba. Ezt a második részt szerintem a titnik kedvéért csinálták. A főhőst én nehezen ismertem fel mintha lefogyott volna. Összességében a történet közepes a rendezés jó a szereplők közepes és a zene is jó. Nem tudok három csillagnál többet adni erre a részre sem. Nekem nem tudott olyat adni ez a film amiért jó lenne. Talán végre a szerelem kibontakozása és a csók amit a tinik annyira vártak ez lehetett egy plusz de ettöl több nincs a filmben, Ajánlani tudmom egy kellemes családi kikapcsolódásnak megfelel. Remélem több részt nem fognak forgatni az már nagyon sablonos lenne..... Üdv Yosi

2019.07.30 Ms. Akárki

Régen nagyon szerettem. Tipikus Disney stílusú zenés szerelmi szálas tinifilm. A zenéit még ma is szívesen meghallgatom. Demi Lovato volt aki feljavította a film minőségét a hangjával. Jonas Brothers-t annyira nem kedveltem, de nincs rossz hangjuk.

2015.04.29 Zsofi821

Sokkal többet vártam a második résztől, a dalok és a táncok tetszettek, de ez kevésnek bizonyul még egy musical esetében is. A karakterek sem mutattak semmi érdekeset.

2016.04.27 ereln

A zenék nagyon tetszenek a filmben, de amúgy elég unalmas és lapos a film, amolyan tipikus Disney-s tinifilm, de a zenék tényleg ütnek benne. Annak örültem, hogy kicsit háttérbe szorították a Jonas tesókat.

2015.11.02 Vivi02

Ez a rész már keményebb, vagányabb. ütősebb. versenyláz beindul. Itt a végére tényleg a zene és a mulatság kap szerepet. A zenék ebben a részben is viszont nagyon jók.

A Jasont alakító Kevin Jonas 43 madáretetőt kapott a rajongóktól.Szerző: Yosihiro

Ebben a részben 1500 rajongót hívtak meg a Sztár Tábor színpadára.Szerző: Yosihiro