Rocky Balboa

Rocky Balboa (Sylvester Stallone) túl van élete fénykorán, az egykori dicsőséget régen maga mögött hagyta. Ám amikor újra lehetősége nyílik rá, hogy megmutassa a világnak, mit ér, nem habozik élni vele. Túl az ötvenen is kiáll a nehézsúlyú világbajnok ellen. Fia segítségével felkészül a… Több

Forgatókönyvíró: Sylvester Stallone
Premier (HU): 2007.03.15. | HBO Max (2021.05.01.)
Több

2020.02.19 drg0602

Méltó befejezés!

Nagyon jó témájú film, Stallone nagyon jó szerepel. Kíváló befejezés.

2019.05.12 Thibo84

Vannak benne tanulságos és mondani való dolgok, de ezt is nyújtják mint a rétestésztát, egészen addig míg ringbe nem száll Rocky, hogy megmutassa még ér valamit. Sajnálom, hogy Talia Shire nem tér vissza a szerepébe. De azt pozitívumnak tartom, hogy nem felejtették el, még ha ez szomorú dolog is.

Köszönöm kedves Burt Young,hogy ennyire feltornáztad ezt a sorozatot!Nélküled nem lett volna az,ami.Stallone egyik legjobb filmje,megható,tanulságos,és mélyreható. Méltó befejezés,csak gratulálni tudok. Ajánlott. Fantasztikus mozi!

2015.04.18 Yosihiro

Azt tudom mondani ezzel a rendezéssel a Rocky sorozat lett teljes. Mindenképp méltó záró résznek tekinthetjük de ki tudja talán még lesz folytatása ..... A Film nagyszerűen dolgozza fel az előző részeket és jól mutatja be, hogy hogyan lehet a népszer... Több

2017.12.23 Deku

Nem volt egy bűn rossz film de hát igazából nem is túl kiemelkedő egy darab. Nem is tudom én ettől a filmtől valahogy sokkalta többet vártam. Persze meglehet, hogy én állítottam magas elvárásokat a filmmel szemben, de ettől függetlenül nekem az jön le, hogy közel sem érte el azt ami lehetett volna.

A kritikusok szerint a Rocky-szériából ebben a részben a leghitelesebb a bokszmérkőzés.Szerző: stevepisti

Milo Ventimiglia azért kapta meg Rocky fiának a szerepét, mert hasonló a szájtartása, mint Stallonenak.Szerző: stevepisti

Eredetileg Mike Tyson akarták Rocky ellenfelének, de Sylvester Stallone megvétózta ezt az ötletet, mert ha véletlen betalált volna egy ütése a bokszolónak, ő a kórházban kötött volna ki.Szerző: AngelCass

A Rocky Balboát Sylvester Stallone már 1990-ben el akarta készíteni, mert nagyon elégedetlen volt az ötödik résszel. A stúdió azonban csak 6 évvel később mondott igent a projektre.Szerző: ArpiHajdu és Réci

(2015. 08. 30.)
Sly újra feltette magát a térképre Rocky-nak köszönhetően, és azóta sem tud lejönni a filmvászonról, amit mi nézők egyáltalán nem bánunk, habár az általam rendkívül kedvelt A feláldozhatók sorozat sajnos erősen kifulladóban van. Több
A jeges élet
2020