Rollerball - Könyörtelen játék

Rollerball - Könyörtelen játék

Rollerball

2005-ben Jonathan Cross a legjobb amerikai rollerball játékos. A vállalat által kitalált és uralt gladiátor-játék a rögbi, a hoki és a motorverseny veszélyes keveréke. Közép-Ázsia ura, Alexis Petrovich irányításával és dollármilliók segítségével az egész világon kitör a rollerball-láz. Jonathanból hirtelen híres sztár lesz és szenvedélyes kapcsolat fűzi csapattársához, Aurorához. Hamar kiderül azonban, hogy a rollerball nem más, mint véres és kegyetlen pénzvadászat.

Rendező: John McTiernan
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Japán, Németország
Premier (HU): 2002.04.04.

Rollerball  (1975)

Rollerball  (1975)

2022.10.13 JRD

Bugyuta hülyeség, erőltetett stílus, idióta sztori és még sorolhatnám, hogy milyen gondolatok jutottak eszembe, mire nagy nehezen végigverekedtem magam ezen a filmnek nevezett hülyeségen. De nézd meg, és döntsd el magad! Szóval filmre fel és jó szórakozást!

2021.10.03 Interfectorem Sabnock Nézhetetlen

Kata, ide (is) kevés vagy!

Hát úgy is mondhatnánk, hogy Amerikában egy magyar színésznek vagy színésznőnek nem sok babér terem, persze tisztelet a kivételnek. Dobó Kata, aki itthon sem alakított semmi vereteset, természetesen a vad és csúnya nagyvilágban sem tett le semmi mara... Teljes kritika

2020.11.13 Batman

Ha a szívünkre tesszük a kezünket, akkor nem lehet mást mondani, ez John McTiernan messze legrosszabb filmje. Az egész úgy fájdalmas, ahogy van.

2019.10.21 Denisqoo

Ebben a filmben gyakorlatilag mindenki szint alatt teljesít, nem is értem, hogy sikerült ezt összehozni. Jean Reno nagy kedvenc, de a Rollerballban a nézhetőség határát súrolja a játéka.