Rosewood

A sorozat középpontjában Dr. Rosewood, egy miami-i patológus áll, akinek figyelmét semmi nem kerülheti el, ha a holttestek elemzéséről, és a halálesetek pontos okának megállapításáról van szó.

(hp)

Premier: 2015.09.23.

1. évad (2015) - 22 epizód
2. évad (2016) - 22 epizód
Jaina Lee Ortiz
Gabrielle Dennis
Jaina Lee Ortiz

2019.10.09 HitGirl

Azt még rá lehet fogni, hogy van egy sajátos humora, de ez nem túl sok akkor, ha az egész vontatott és unalmas. Egyébként pont olyan érzésem van, hogy az ilyen jellegű sorik ideje már lejárt, ettől többet kell adni, pláne ha erős a mezőny, és tényleg válogatni kell, hogy mit nézzen az ember.

2016.02.22 Megamovie

A sorozat középpontjában Dr.Rosewood ,egy Miami patológus,akinek semmi sem kerülheti el a figyelmét a holttestek kielemzéséről és okának kiderítéséről karöltve a csinos és fiatal Annalise Villával.Összességében egy jópofa heti ügyes felállású sztorik... Több

2016.06.07 Zsóka

Tetszik, kifejezetten:) Érdekes a krimi-vonal, és a magánéleti szál is:) 5 csillag:)

2016.06.24 stif

Hát ahogy az előttem szólók is, én sem vagyok éppenséggel túlságosan elégedett, és akkor finoman fogalmaztam. A trailer alapján láttam benne fantáziát, de nálam kasza lett az első epizód után. Talán egyszer bedarálom, ha úgy leszek idővel, de nem fogom sajnálni, ha erre nem kerül majd sor.