Rövidzárlat 2.

Rövidzárlat 2.

Short Circuit 2
Videók

A nagysikerű Rövidzárlat fõszereplőjét hamar a szívünkbe zártuk: Johnny-t, a robotgépet külsőre ugyan semmi sem különböztette meg a futószalagról legördülő társaitól, az acélos borítás azonban egy érzőszívû lényt takart. A kedves és naiv gépember most újra színrelép, s ha lehet még több kalandba bonyolódik, mint előző alkalommal. Ezúttal a nagyváros forgatagában kell megállnia a helyét megátalkodott gonosztevők és veszélyes huligánok között, s az sem könnyíti meg hősünk helyzetét, hogy egy kapzsi bankár is meg akarja kaparintani.

Rendező: Kenneth Johnson

Michael McKean
Michael McKean
Cynthia Gibb

2017.07.06 sajvi

Bár az előző résznél sokkal gyengébben teljesített még mindig egy nagyon kedves film a Rövidzárlat. Az a fajta alkotás, amit bármikor meg lehet nézni, könnyed, jó hangulatú. A cselekmény ugyan nem annyira érdekes, de még mindig izgalmas tud lenni.

2016.11.04 achyles77

Hiába egyszerűen imádom 5-öst, emlékszem, amikor először láttam az első részt gyerekkoromban, engem egyszerűen lenyűgözött a film és még a mai napig le tud nyűgözni. Hihetetlenül jó humorú film, amit szerintem minden generációnak érdemes megnézni.