Rugrats mozi - Fecsegő tipegők

Rugrats mozi - Fecsegő tipegők

The Rugrats Movie
Videók

Picklesék minden család legnagyobb kalandja előtt állnak - egy új tipegőt várnak. Míg a szülők a kis Dil érkezésével járó változásokra próbálnak felkészülni, a "nagy" testvér, Tommy és barátai úgy döntenek, hogy a kisded nem illik a képbe, és vissza akarják vinni őt a "kórházikóba". A kópék Stu egyik új találmányán, a Dínó-mobilon indulnak a kórházba, de útközben eltévednek, és egy kietlen erdőben kötnek ki, ahol baljós árnyak közt egy gonosz farkas és egy titokzatos varázsló tanyázik, nem is beszélve a cirkuszból szökött éhes majomhordáról. Az izgalmas kalandok közepette a tipegők sok mindent megtanulnak a barátságról és a család értékéről.

Premier (HU): 1999.04.22.

2021.11.10 dandelion1983

Az egyik kedvenc sorozatom volt gyerekként, nem tudom, felnőtt fejjel vajon tetszene-e, de akkor imádtam!

2017.09.18 MP170506

Imádtam a sorozatot is és a film is nagyon jó lett. Nagyon jól kitalált karakterek, vidám, szórakoztató, vicces jelentek. Gyerekkorom nagy kedvence volt.

2017.09.27 SzFa

Imádtam a sorozatot, a filmet és minden ami hozzá kapcsolódik. Szórakoztató, kedves kis poénokkal. Biztosan megmutatnák a gyermekemnek. Kihagyhatatlan, emlékezetes babás sorozat.

A Nickelodeon Movies 3. forgalmazott filmje.Szerző: mamiéstöti2