Éjszakai hajsza

Run All Night
Bruce McGill
Nick Nolte
Génesis Rodríguez

Egy idősödő bérgyilkosnak meg kell ölnie a kegyetlen bandavezért és egyben korábbi főnökét, hogy megvédje a családját.

(hp)

Zene: Junkie XL
Premier (HU): 2015.03.12.

2024.02.09 Ahoj poplacsek

6/10 – piff-paff, dirr-durr

Szerintem ez kicsit belecsúszott a ZS kategóriába sajnos. Jimmy (Liam Neeson), az érző szívű gyilkológép, aki nem akar rosszat tenni, de sajnos kénytelen. Jimmy és Shawn (Ed Harris) régi barátok közös sötét múlttal, és mindkettőnek van egy-egy vásott... Teljes kritika

2017.10.30 Berto49

Kedvelem az ír Liam Neeson játékát, de ebben a filmben annyira sablonos a mutatványa, meg erősen öregszik is, hogy nem tetszett. Hozzájárult a nemtetszésemhez Ed Harris is, aki nagyon megöregedett. A film annyira ponyvaízű, minden eredetiséget nélkü... Több

2018.01.19 mamiéstöti2

Liam Neeson második legkomolyabb alakítása az Elrabolva után. Irdatlanul kemény film és a többi szereplő is érti a dolgát.

Ez igen!Liam Neeson lassan egyeduralkodó lesz az akcióthrillerek tekintetében.Olyan,mint Bronson volt,idősebb korában,több jó szerep találta meg,és ezeket kiválóan játsza el.Nick Nolte is kifejezetten tetszett.

2017.07.28 Orosz István

Nem volt rossz film, de szerintem nagyon hasonló volt a John Wickhez, bár itt ha jól emlékszem a főszereplő nem éli túl. Azt mondom aki szereti az akció filmeket mindenképpen nézze meg.

A film összbevétele 71 561 644 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 75 180 522 forintot termelt.

A filmet 2013. október 3-án kezdték forgatni.Szerző: hp

Liam Neeson karakterének fiát a filmben Michaelnek hívják, akárcsak a való életben.Szerző: hp

Ez Jaume Collet-Serra és Liam Neeson harmadik közös filmje (Az ismeretlen férfi, Non-Stop).Szerző: hp

(2015. 03. 27.)
Álmosító rohanás
Minő meglepetés: Liam Neeson ismét akciózik. Ismét – a Non-stopot is jegyző – Jaume Collet-Serrával dolgozik együtt – de a jól bevált csapat ezúttal nem hozza az eredményt. Az Éjszakai hajszába sajnos a néző is belefárad… Több

Értékelés: 6.3/10
(2015. 05. 07.)
Harris és Neeson miatt, (de csakis miattuk) az egyszer nézhető, B-kategóriába még belefér, de sokat tényleg ne várjunk tőle. Több

(2015. 08. 04.)
Annak idején volt egy mendemonda, miszerint Alex Guiness-hez hasonlóan Liam Neeson is szerette volna minél hamarabb az általa játszott Jedi mester halálát. Ez a gondolat lehet mára átburjánzott a karrierjére. Több

(2015. 06. 11.)
Ha azt mondom, hogy ügyes iparosmunka az Éjszakai hajsza, azzal tökéletesen leírom a filmet. Kifejezetten élvezetes darab, abszolút nézhető kategória, de a filmművészet állóvizét nem fogja megbolygatni Jaume Collet-Sera idei munkája. Több

(2019. 08. 06.)
Run All Night (2015)
Megtekintés: Az olyan fiaskók után, mint a halál unalmas "Sírok között" vagy a szarrá vágott Elrabolva 3 után, direkt felüdülés a film. Több
Gypsy
2017