Salt ügynök

Salt ügynök

Salt

Salt ügynök (Angelina Jolie) a CIA egyik legjobban képzett embere, ám a titkosszolgálatok alkalmazottai közül senki sincs biztonságban: egy orosz disszidens felismeri, és azt állítja róla, hogy Evelyn évek óta alvó orosz kém, aki csak a megbízatása teljesítésére vár. Feladata a hamarosan az… Több

Rendező: Phillip Noyce
Író: Kurt Wimmer
Premier (HU): 2010.08.12.

2018.04.24 Filmelemző

Nekem bejött Phillipe Noyce filmje, rendezése és alapötlete. Ez a film nálam rögtön a Bourne franchise után jön a sok remek akciójelenet miatt és mert Angelina Jolie hihetően csinálja. (Bár Hollywoodnak le kéne már szoknia arról, hogy láthatóan kikím... Több

2017.10.22 Deku

Végtelenül elcsábított a film a sokoldalúságával és azzal, hogy erős tartalma volt. Egyszerűen nem tudok betelni ezzel a filmmel. Megnézem még jó párszor ebben biztos vagyok.

2017.10.14 kevelin

Nem szeretem Angelina Jolie-t de ez egy nagyon jó film lett. Fordulatos, izgalmas, ajánlom mindenkinek

2016.07.25 Leilani

Nagyon tetszett ez a film, igazán fordulatos, izgalmas. Akciódús, mozgalmas kémfilm. Angelina Jolie nagyon jól alakítja Salt ügynök szerepét, igazán hiteles. A film nagyon szórakoztató, mindenkinek ajánlom.

2016.02.16 Megamovie

Halálos nyugalommal és a Férfias játékokkal ismertté vált rendező, Phillip Noyce A csontember után ismét Angelina Jolie-val dolgozott: Jolie a kőkemény CIA-ügynök és gyengéd feleség Evelyn Salt bőrébe bújt. Összességében én sokall jobb filmre számítottam ,nem adta át nekem a kémfilm feelinget.

A film legvégének helyszínt adó bunker terveit a Bonn melletti Ahrweilerben található német kormányzati bunker alapján készítették. Szerző: SódóGA

A New York-i autós üldözéses jelenetnél egy rövid ideig feltűnik a háttérben annak a Silvercup Studiosnak a logója, ahol a film egy részét forgatták.Szerző: SódóGA

A filmet a Cover Up, illetve a Red Square kódnéven szállították a mozikba.Szerző: SódóGA

Angelina Jolie a legtöbb jelenetnél nem használt kaszkadőrt, és saját maga hajtotta végre a trükköket.Szerző: SódóGA

A kijelölt túlélő
2016