Sand Castle

Az amerikaiak iraki megszállásának idején egy csapata katona megpróbál megvédeni egy kis falut.

(hp)

Premier: 2017.04.21. | Netflix (2019.08.04.)

Glen Powell
Neil Brown Jr.
Logan Marshall-Green
Glen Powell
Beau Knapp

2024.01.28 Juki-onna

Átkozott szép nap ez a gyalogságnak

Ezt a filmet csak úgy lehet nézni, ha kizárjuk a külvilág zaját. Át kell élni minden pillanatot, és akkor egy olyan világba repít minket a történet, amit mi még nem láttunk közelről. Nekem nagyon tetszett a film, főleg, hogy egy igaz történetet mesél... Teljes kritika

2016.11.10 JollyDzsé

Olyan, mintha a Hét mesterlövészt láttam volna. Ugye valójában az sem egy eredeti ötlet, de a megvalósítás legalább eredeti. Ami ezt a filmet illeti, szerintem kicsit gagyi. Nem a színészek miatt, mivel láthatóan mindent megtesznek, hogy jó film legyen, de valahogy ez kevés.

2019.11.24 Kiss

Én nagyon vártam ezt a filmet, de iszonyú nagy csalódás lett a vége. A dramaturgia is legjobb esetben is átlagosnak nevezhető. Az ember nézi, és nem igazán érti, miért készült el ez a film, merthogy annyira elbagatellizál minden fontos emberi momentumot, hogy hihetetlen.

(2017. 04. 30.)
A Sand Castle tehát egyaránt rossz, de mindenképpen frusztráló filmnek tűnhet, akár egy parázs akcióthrillert, akár egy döbbenetes háborús pokoljárást várunk tőle, ugyanakkor annak belátásaként egészen zseniális, hogy ezeket miért nem lehet megvalósítani az iraki háború kapcsán. 8/10 Több