Játsz egy Opta LED projektorért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Dragons: Race to the Edge

(Dragons: Race to the Edge)
Dragons: Race to the Edge

Tartalom

Hablaty és hűséges sárkánya, Fogatlan megmentették Berk lakóit a Vörös Haláltól, mely arra inspirálta a vikingeket, hogy kössenek békét a sárkányokkal. Csakhogy az együttélés egyáltalán nem problémamentes, ráadásul a sárkányok ösztönei veszélyeztetik a fennálló békét. Hogy elébe menjen a problémáknak, Hablaty apja, Stoick létrehozza a Berki Sárkányakadémiát, ahol fia és annak barátai tanulhatnak egyet s mást a sárkányokról. Lesz is miért tanulniuk, ugyanis a veszély minden sarkon ott leselkedik. (hp)

2016. 07. 16. 19:29

Nagyon eredetire sikerült a Dream work-nek ez a meséje. Fogatlan nagy kedvenc marad mindig. A 2. Résznek is sikerült megőriznie az első színvonalát hálisten. A főszereplők rendkívül jól ki vannak alakítva és a zenéje is kiemelkedőre sikerült. Mindenképpen ajánlom minden mesekedvelőnek