Sasszem

Sasszem

Eagle Eye
Adepto

Jerry (Shia LaBeouf) és Rachel (Michelle Monaghan) teljesen idegenek egymás számára, de egy rejtélyes telefonhívás összeköti őket egy időre. A hívó azzal zsarolja meg őket, hogy megöli a családtagjaikat, ha nem teljesíti a követeléseiket. A zsarolás egyre veszélyesebb vizekre viszi a két… Több

Rendező: D.J. Caruso
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Németország
Premier (HU): 2008.10.02.

2023.05.02 Erik Csok

A fájdalmas valóság!

Ez a 2008-ban bemutatott akció - thriller film nagyon jól bemutatja azt, hogy a mai világunk sajnos ténylegesen itt tart már lassan. Úgymond ténylegesen a fájdalmas valóság, mert már tényleg ott tartunk hogy a mesterséges intelligencia át veszi az emberiség felett a hatalmat. De hogy a filmről is írjak. Szerintem egy piszok izgalmas film, egy nagyon jó és kidolgozott történettel. Remek akciójelenetek vannak benne, és Shia Lebauf is, komolyan mondom jól játszik ez az ember itt. Michelle Monaghan, hát mint szinte mindenhol itt is nagyon szép, meg amúgy jól állt neki ez a szerep. A mellékszereplők is jók, a magyar szinkron viszont, hát, az nem valami jó. Igazából mindenki megnézheti, aki akar egy izgalmas és egy "jövőt megjósoló" filmet látni!

2017.05.05 mamiéstöti2

Szomorú, hogy idáig fajult a világ, hogy sajnos a való életben is ilyen és ehhez hasonló technikai megoldásokkal érezheti az ember magát biztonságban. Elég jó film egyébként.

2016.11.18 indingo

Jól összerakott és izgalmas filmek tartom a Sasszemet. A története érdekes elsőre ki sem találja az ember, hogy ki állhat a háttérben.

2018.04.17 TomÁcs

Végig fenntartja a film a néző figyelmét. A szereplőkhöz hasonlóan mi sem tudjuk ki vagy mi is az ellenségünk. Ez nagyon sokáig megvan, utána kezdik csepegtetni az infókat. Izgalmas történet.

2016.01.04 mrarizona

Nagyon jo film, erdemes megnezni. Kimondottan emlékezetes, amikor a vegen Jerry a levegöbe lo, hogy igy allítsa le az előadast. Nagy jelenet. Kivancsi vagyok, mikor jon el az, hogy a valosagban is fellezad egy fejlett szamitogep az emberiseg ellen.

63 haláleset van a filmben.Szerző: Norbi

Shia LaBeouf a filmben nyújtott alakításáért jelölve volt az MTV Movie Award legjobb férfi főszereplőnek járó díjára.Szerző: mamiéstöti2

Egy jelenetben Rachel egy bárban van a barátaival, és a háttérben a The Airborne Toxic Event zenekar Sometime Around Midnight című szám hallatszik. A számhoz a film rendezője, D.J. Caruso rendezte a klipet. Szerző: SódóGA

Shia LaBeouf elmondása szerint a forgatás közben egy FBI-ügynök megosztotta vele és a stáb több tagjával azt az információt, mely szerint minden ötödik hívásból egyet rögzít valaki. Hogy ez bebizonyítsa, meghallgattatta LaBeouffal egy két évvel azelőtti telefonbeszélgetését. Szerző: SódóGA

Vagabond
A nagy pénzrablás