Sátánka

Little Nicky
JRD
Patricia Arquette
Reese Witherspoon

Bár Nicky szó szerint a Sátán gyermeke, testvéreihez képest meglehetősen együgyű és jámbor. Nem akar a pokol trónjára kerülni, egész mással tölti napjait, amiért gyakran kicsúfolják testvérei, Adrian és Cassius. Nicky azonban egy nap a Földre kerül, ahol megismerkedik az emberi világ sok… Több

Premier (HU): 2001.03.22.

2023.08.18 Sz396367 Nézhetetlen

Béna.

2022.04.04 JRD

Kikapcs Sandler módra

Adam Sandlert szeretem. Mint színészt, mint embert. (Kevés hollywoodi színészek egyike, aki nem igazán változik a hírnévvel együtt. Hála az égnek!) Ez a filmje könnyed kikapcsolódást nyújt azoknak, akik megnézik. Ne várj tőle nagy gondolatokat, se nagy jeleneteket, csak add át magad a könnyed kikapcsnak! Szóval, filmre fel, és jó szórakozást!

2017.12.24 indingo

Nagyon beteg történet. Az alvilág ura felküldi a fiát a Földre, aki olyan béna, hogy folyton megfal, úgyhogy visszakerül a pokolba. Meg volt benne valami cicis pali is.

2017.02.03 hszpp

Imádom:D Iszonyatosan elborult hülyeségekkel teli,de mégis cuki Sandler film. A cicikkel a fején lévő karakter külön beleégett az emlékezetembe talán örökre:D

2017.10.17 Szilonka

Adam Sandler jól hozta a kicsit debil figurát, bár Quentin Tarantino szereplését nem értem. A története kedvelhető és helyenként elég vicces is. Egy erős közepes.

Adam Sandler és Henry Winkler 2. közös filmje. Szerző: Bogi87

A Sátánt eredetileg Dustin Hoffman játszotta volna.Szerző: kázsé

Britney Spears is jelölt volt Holly szerepére.Szerző: kázsé

Adrian mondata, miszerint "jobb uralkodni a pokolban, mint szolgálni a mennyekben", John Milton Elveszett paradicsomából származik.Szerző: kázsé

Pasik!
2000