Fűrész 5.

Fűrész 5.

Saw V

A híres-hírhedt horrorfilm sorozat, a Fűrész immár ötödik darabjához ért. A mesteri sorozatgyilkos, Jigsaw örökségét egyetlen túlélő folytatja csak, Hoffmann, akinek nincs más választása, mint folytatni a… Több

Rendező: David Hackl
Forgatókönyvíró: Patrick Melton, Marcus Dunstan
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Kanada
Premier (HU): 2009.01.08.
Több

2023.10.31 Di Canio

A csapdák még érdekesek, de a történet már kevésbé. Próbálták még bonyolítani a dolgokat, de inkább visszafelé sült el. Csak a brutális csapdák miatt volt emlékezetes rész.

2017.11.02 Artemisia

Jó film lett, rosszabbra számítottam. Hoffman múltjának bemutatása nagyon érdekes volt, és még több szükséges információt közölt Jigsawról is. A játék nem volt túl izgalmas, a játékosok érdektelenek voltak, a játékvégi tanulság sem hozott nagy meghök... Több

2017.11.05 GedyPapa

Rögtön azzal kezdem, hogy csak azért adtam 4 csillagot és nem kevesebbet ennek a résznek, mert ebben van a kedvenc "játékom", aminek a végén a legaktuálisabb csattanót hallhatjuk pont a résztvevő hölgy szájából. Ami azon kívül van az eléggé kiszámítható, bár elég okos is egyben. Így jön össze a 4 csillag!

Szerettem az első részeket, de mostanra olyan lett, mint a mesebeli rétes, csak csűrik-csavarják...de most sok logika nem volt benne...messze nem ez a legjobb része a történetnek, amit most nem nagyon hozták közelebb a nézőkhöz!

2016.08.06 TribeBubu

Szép teljesítmény. Na, nem a film, hanem az, hogy a készítők képesek megülni öt lovat egy seggel. Semmi extra nincs benne, semmi újat nem hozott. A sztorit igyekeztek még jobban csűrni-csavarni, de olyan izgalmasra próbálják erőltetni, hogy unalmas a... Több

A rendezői székbe az a David Hackl ül le, aki az eddigi négy Fűrész film látványtervezőjeként dolgozott!Szerző: respect the movies

A film készítői felkínáltak egy szerepet (amolyan visszaemlékezés félét) Danny Glovernek, de ő épp a Vakság című filmet készítette, ezért nem tudta vállalni eme lehetőséget! Szerző: respect the movies

A filmbéli Dan Erickson szerepére felkérték William Forsythe-t, de ő nem tudta vállalni a szerepet mert épp egy másik filmben szerepelt!Szerző: respect the movies

Az utolsó csapdánál valódi állatvért használtak. A rendező azt mondta, nem tették volna, ha tudták volna, milyen büdös lesz.Szerző: kázsé