Seholország

Seholország

Imagine That

Evan befektetési tanácsadó, aki többet foglalkozik a tőzsdei árfolyamokkal, mint a kislányával. A hétéves Olivia így a fantáziavilágába menekül, ahol hercegnőkkel barátkozik. Rossz idők járnak Evanre: veszélyben van a széke, egyre kevesebb a kuncsaftja. Ráadásul lánya telerajzolja az üzleti feljegyzéseit a képzeletbeli hercegnők gondolataival. A végsőkig elkeseredett Evan a hercegnők üzeneteinek felhasználásával tart prezentációt a befektetőknek. Legnagyobb megdöbbenésére a jóslatok valóra válnak. Mindez arra készteti, hogy átértékelje a lányához fűződő kapcsolatát.

Ország: Amerikai Egyesült Államok, Németország
Premier (HU): 2010.01.22.

2019.07.23 Ms. Akárki

Klasszikus Eddie Murphy családi film. Aranyos történet a munkamániás apáról, akihez odakerül a ritkán látott kislánya. De végül a gyerek játékába bekapcsolódva csak megérti a kislányt. Igaz a játék elemeit felhasználva munkájához először, de végül rájön, hogy a család fontosabb.

2017.05.05 mamiéstöti2

Eddie Murphy egyik legjobb alakítása. Aranyos benne a gyerekszereplő is és a történet is nagyon tetszett. Egyedi film, egyedi képzeletvilággal. Mindenkinek ajánlom.

2019.07.22 Norbert93

Eddie Murphy talán egyetlen "jelenkori" filmje, amiben azt az elvárható minőséget és humort kapjuk meg. Amellett pedig, hogy minőségi rendkívűl szellemes és aranyos film, aminek minden cselekményén felül az apa-lánya kapcsolat van a középpontban. Val... Több