Senki szigete

A történetnek három főhőse van, egy szőke menyasszony (), egy taxisofőr (Bánfalvi Eszter) és egy kosaras srác (). A menyasszony szökni akar, a taxisofőr egy távoli szigetre vágyódik, a kosaras srác pedig csak nőzni szeretne. Hármójuk sorsa Budapesten keresztezi egymást. Közös kalandjuk… Több

Rendező: Török Ferenc
Sándor Pál
Sándor Pál
Schell Judit

2017.07.10 ruman666

Ez a film nekem egy kicsit túl sok volt. Nem nagyon szeretem az ennyire elvont mozikat. Ettől ez a film még lehet, hogy jó, csak valahogy az én ízlésemet nem találta el. Mondjuk azért Török Feri korábbi filmjénél a Jött egy busznál (2003) sokkal megragadhatóbb, szóval ez is valami. A film humorát pedig kimondottan bírtam.

2015.02.01 J.Fatime

Kezdjük ott,hogy nem szeretem a magyar filmeket,mert közel sincsenek a jó filmekhez,hát ez sincs!Gagyi,értelmetlenség az egész film!Mos,t ha valaki megkérdezné, mi volt a film lényege, komolyan el kéne gondolkoznom mit mondjak!

2015.03.28 tuskólédi

A film borzasztóan lassan indult be, az első fele kifejezetten nem tetszett, unalmas volt. Jakab Juli nagyon irritált. Maga a karakter sem volt realisztikusan megrajzolva, amit a forgatókönyv gyengeségének tulajdonítok. Az egész film olyan kis esetlen, átlagos a történet.

2016.01.10 gandalf01

Török Feri legújabb filmje olyan, mint egy drogos álomutazás, amiben minden lehetséges. Ha lenne a filmművészetben mágikus realizmus, akkor ez lenne az. Ha nyitottak vagyunk experimentális, kissé agyament filmekre, akkor a Senki szigete jó szórakozás... Több

A film teljes költségvetése a Magyar Nemzeti Filmalap 236 millió forintos támogatásával összesen 339 millió forint volt.Szerző: ps

A Senki szigete egy hatalmas makett.Szerző: ps

A díszletek Spitzmüller Kata és Törőcsik Ambrus, illetve Stark Attila keze munkáját dicsérik.Szerző: ps

A forgatás helyszínéül a MEO Kortárs Művészeti Gyűjtemény épülete szolgált.Szerző: ps

Ez az első eset, hogy nem saját forgatókönyve alapján rendezett.Szerző: ps

(2015. 08. 06.)
Hosszú várakozás előzte meg Török Ferenc legújabb filmjének bemutatóját. A rendező azt állította, nem Moszkva tér 2-t akart készíteni, mégis valami hasonlóan könnyű, nézőbarát filmet szeretett volna létrehozni. Úgy gondoljuk sikerült. Több