tamas84
Sean Harris
Jennifer Lawrence

A gyönyörű Serena (Jennifer Lawrence) egy nagyon sikeres üzletemberhez ment feleségül. A boldog pár közösen vezeti az erdőség területeit, és úgy tűnik, semmi sem zavarhatja meg felhőtlen házaséletüket. A helyzet azonban megváltozik, amikor kiderül, hogy Serenának nem lehet gyereke. A… Több

Rendező: Susanne Bier
Forgatókönyvíró: Christopher Kyle, Ron Rash
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Franciaország, Csehország
Premier (HU): 2015.05.28.

2017.12.19 Greeta

Pontosan már nem rémlik, hogy milyen időben játszódik a film, de a kosztümök szuperek voltak. A történetben sok látványos dolog nem történt inkább az érzelmeinkre próbáltak hatni.

2017.06.03 HercegPeter

Szerintem kifejezetten unalmas, rossz film. Nincs egy olyan karakter a filmben, akit kedvelni lehetne. A színészeket se mondanám túl meggyőzőnek. Sokkal többet vártam. Annyi mindenbe belekezd ez a film, hogy megszámolni is nehéz. Jobb lett volna egy témát megfogni és azon végighaladni.

2017.05.07 ArpiHajdu és Réci

Mit ér a nő, ha...

A Serena egy nagyon különc film, s sajnos ezt a jelzőt nem teljes mértékben pozitívumként értem. Egy igazi kuriózum abban a tekintetben, ahogy bemutatja ezt a férfiaktól uralt, nyomasztó, szürke világot, amelybe ha én belecsöppennék, valószínóleg úgy... Teljes kritika

2017.10.30 Berto49

A rendezőnő neve és Bradley Cooper szereplése hívta fel erre a filmre a figyelmemet. Kár volt ezért Susanne Bier-nek Amerikába menni, mert ez az általam látott rendezései közül a leggyengébb. Lehet, hogy nem ő egyedül tehet a nívótlanságért, mert az ... Több

2017.07.09 Szilonka

A tájak és a fakitermelésbe való betekintés, a természet közelsége tetszett. A történek nem volt túl izgalmas, de nem mondanám unalmasnak. Már a sokadik Jennifer-Bradley filmet láthattuk. Nem egészen értem a sok közös munkát, mert szerintem tökre nem illenek össze.

A film utómunkálatai nagyon nehézkesen zajlottak, ugyanis az utószinkronhoz szükség lett volna Jennifer Lawrence-re is, aki akkoriban már az Éhezők viadala: Futótüzet forgatta. A színésznőt azonban egyetlen napra is óriási összegbe került volna kivásárolni a híres franchise forgatásáról. Ez többe került volna, mint a Serena egész költségvetése.Szerző: ArpiHajdu és Réci

A férfi főszerepre Jennifer Lawrence ajánlotta be Bradley Cooper-t, miután együtt játszottak a Napos oldal című nagy sikerű filmben is és nagyon szerettek volna újra együtt szerepelni. Miután Lawrence elolvasta a forgatókönyvet, elküldte Cooper-nek, hogy volna-e kedve szerepelni benne.Szerző: ArpiHajdu és Réci

A dán származású Susanne Bier 2011-ben Oscar-díjat kapott a Legjobb külföldi film kategóriában, az Egy jobb világ című filmjéért.Szerző: ArpiHajdu és Réci

Az eredeti tervek szerint a könyvváltozatot Darren Aronofsky vitte volna filmvászonra, a női főszereplő pedig Angelina Jolie lett volna.Szerző: ArpiHajdu és Réci

(2015. 06. 08.)
Magam alatt vágom a fát
Hosszúra nyújtott melodráma rossz hangsúlyokkal – Jennifer Lawrence és Bradley Cooper második közös filmje nagy csalódás. Több

(2015. 06. 08.)
A Serenát mindenképpen olyanoknak ajánlom, akik kedvelik a történelmi drámákat. A mozi lassan növeli a feszültséget, kevesebb akció, de annál jobban kidolgozott karakterek vannak a filmben. Több

(2015. 08. 04.)
A tűzről pattant menyecske
Szerelem, ármány, intrika és favágók a gazdasági világválság idején. Több

(2015. 05. 31.)
Felesleges és félresikerült alkotás lett a Serena, tökéletesen meglettünk volna nélküle is. Több