Videók
David Caruso
Brendan Sexton III
David Caruso
Brendan Sexton III

A 9. szalag című horrorban egy azbesztmentesítéssel foglalkozó csapat egy elhagyatott elmegyógyintézetben kap munkát, ahol találnak egy régi felvételt, melynek megtekintése után a személyes ellentétek miatt kissé szétszabdalt csapattagokat a látottak miatt érzett félelem eggyé kovácsolja össze...

(erare)

Premier (HU): 2014.04.04.

2020.10.09 Interfectorem Sabnock

Nem adott újat, vagyis nem adott annyit, hogy állandóan beszédtéma legyen nálam ez a film. Vannak benne parás részek, de összességében nem túl erős. Talán amiatt, hogy a színvonala nagyon csapongó.

2017.05.04 HercegPeter

Az első egy óra szinte üres, az utolsó fél óra viszont beindul és nagyon izgalmas. Sajnos emiatt akár el is lehet aludni az elején, de megéri végignézni, mert a végére minden összeáll és egy jó történetet kapunk. Én személy szerint teljesen más végki... Több

2018.03.22 respect the movies

Szerintem gyenge film volt! Érdekes volt a hozzáállásom ehhez a filmhez, mert igaz hogy halottam róla és olvastam is egy két igencsak hangzatos véleményt a filmről, de valahogy mégsem tudta felkelteni az érdeklődésemet (egészen idáig)! Mivel már elég... Több

2014.12.24 VérAlex

Ez egy klasszikus a műfaj kedvelőinek körében, bátran ajánlom az erős idegzetű horror-rajongóknak, mert garantáltan hideglelős perceket fog szerezni nekik!

2016.11.25 Topicica

Ez nagyon rossz volt. És még untam is, és a vége is fájt.

A film összbevétele 378 176 dollár volt (imdb.com).

Amerikában ebben az elmegyógyintézetben végezték el az első lobotómiát!Szerző: respect the movies

Az ismert Painkiller számítógépes játék egyik pályáját is ez az épület inspirálta!Szerző: respect the movies

Az intézmény az amerikai Massachusetts államban volt megtalálható, egészen a 2006-os lebontásáig!Szerző: respect the movies

Az épületet még 1874-ben kezdték el építeni és az átadása 1887-ben történt meg!Szerző: respect the movies

(2019. 01. 19.)
Kinek ajánljuk: Akiknek nem ér véget a horror az olcsó jump-scare-eknél és van élet a fotelból való ugráláson és a gore-on túl is. Azoknak, akik szeretnének eltölteni 95 percet a lassú megőrülés és paranoia világában. Több