Sharknado 4 – A negyedik ébredés

Sharknado 4 – A negyedik ébredés

Sharknado 4: The 4th Awakens

Öt évvel a keleti partot ért katasztrófa után Fin és családja végre kiheverte az eseményeket, azonban a következő cápavihar olyan helyről érkezik, melyre álmukban sem gondoltak volna.

(hp)

Steve Guttenberg
Kim Johnson
Al Roker

2017.12.21 Deku

Remek érzéseket keltett bennem a film ami az egész történeten át fenn tudott tartani. A film tök jó kis hangulatot teremtett, meg volt a maga bája, ami elvarázsolja a nézőt és leköti a figyelmét.

2017.08.15 czigler.nora

Szerintem ez az egyik legjobb része a sorozatnak, én végignevettem az egészet! Nem is értem, hogy a színészek hogy tudnak bizonyos szövegeket halál komolyan elszavalni....

2016.08.01 justynaw

Frenetikus volt! Ennyit már régen nevettem, mint a negyedik cáparöpködős film után. Jók a poénok, a tornádós verzió is bejött, de a cápatámadások elég gyengén sikerültek.

2016.08.05 BloodyMary

Voltak azért megmosolyogtató részei ennek a filmnek, de leszámítva egy-két idegesítő és szerintem felesleges karaktert, ez egy teljesen rendben levő film.

2016.08.03 Bulki

Arra számítottam, hogy ez is egy afféle gyenge kis cápás film lesz és mekkorát tévedtem! Abszolút helyén vannak a film drámai részei és cápás elemei is. A sztori mondjuk kicsit messziről indul, de nem bántam. Helyén voltak a színészek is, minden klappolt.

Cody Linley vette át Charles Hittinger karakterét a filmsorozat ezen epizódjában. Ez a második alkalom, hogy Matt Shepard bőrében valaki mást láthatunk a franchise-ban.Szerző: erare

Aikor Fin és Gemini megérkezik Vegas-ba, találkoznak egy chippendale táncossal, aki meginvitálja Fint egy klubba. Ez a jelenet utalás a Fint alakító Ian Ziering nehéz anyagi helyzete miatt egy ideig táncosként kereste meg a napi betevőt.Szerző: erare

David Hasselhoff a film kapcsán ismét együtt dolgozott két korábbi Baywatch-kollégájával, Gena Lee Nolannel és Alexandra Paullal. A filmben egy klasszikusnak számító jelenet is ott van a népszerű sorozatból: a tengerparti homokban futó nő lassított felvétele.Szerző: erare

A film címe, a "The 4th Awakens" utalás a Star Wars-filmek utolsó epizódjára: "The Force Awakens" (Az ébredő Erő, 2015).Szerző: erare

A film azon jelenetében, amikor Fin Kansas-be érkezik, egy ismerősétől kap egy piros autót, melynek Christine a neve. Ez lényegében egy utalás a 1983-as horrorra, mely szintén a Christine név alatt futott.Szerző: erare