Sharknado - Cápavihar

Sharknado - Cápavihar

Sharknado

A napfényes Los Angeles felé soha nem látott tornádók közelednek. A Csendes-óceán vízét felkavaró széltölcsérek cápák ezreit repítik magukkal. A szélsőséges időjárás özönvízet zúdít a városra és a tenger csúcsragadozói ellepik az utcákat. Egy csapat szörfös Baz (Jaason Simmons - Baywatch) vezetésével sikeresen menekül a várost ellepő cápák elől a biztonságot nyújtó Beverly Hills dombjai közé, azonban az újra és újra kialakuló tornádók elől sem a földön, sem a levegőben nincsenek biztonságban. Feleségével (Tara Reid - Amerikai pite) és gyerekeivel karöltve hajmeresztő taktikákat bevetve harcolnak a mindenhonnan lecsapó cápákra.

Premier (HU): 2013.09.19.

2022.07.05 JRD Nézhetetlen

Miért?! És egy komplett sorozat van belőle!

Szerintem egyszer egy depis (vagy csak gonosz) fazon gondolt egyet és elhatározta, hogy csinál egy full szar filmet, hogy kínozhassam az emberiséget, mert aki ezt a filmet megnézi, az inkább öngyilkos lesz, mintsem újrázzon egyet. (Végül is modern kínzóeszköznek tökéletes.) Bugyuta, stílustalan, mondanivalója kábé a faforgács mondanivalójával megegyező. A technikai kivitelezés silány. A színészi játék borzalmas (már-már nevetséges). Még vígjátéknak vagy cápaparódiának is gyenge. Kábé olyan ez a film, mintha kávéscsészében kevernéd a híg sz*rt. Attól, hogy kávéscsészében van, még sz*r marad, nem lesz kávé. De kinek milyen az ízlése (türelme). Ne is hallgass rám, ha gondolod nézd meg és döntsd el magad! Szóval, filmre fel és jó szórakozást!

2019.07.19 ArpiHajdu és Réci

a nap véleménye

Az egyik „legélvezetesebb” Zs-kategóriás film

Csak annyit mondok: The Asylum stúdió… Az ún. „mockbuster” filmjeiről elhíresült cég az ezredforduló környékén indult, s azóta is szállítja menetrendszerűen a híres és nagy költségvetésű filmek jóval alacsonyabbra büdzsére szabott változatát (olyan ... Teljes kritika

2022.07.04 Kóborló

Filmek a trash tartályból

Ó a nagy Sharknado. Már az idejét sem tudom, hogy mióta tervezgettem hogy megnézem eme hírhedt alkotást, de egymagamban mindig úgy gondoltam, hogy nem lenne annyira szórakoztató, mint társaságban. Szerencsére van egy-két olyan cimborám, akik szintén ... Teljes kritika

2015.01.22 dulkap

Az Asylum 9-es terv-e. Talán pont attól vált egyfajta kultfilm, hogy az egyik legrosszabb filmje a stúdiónak. Nem is az élvezeti szint miatt, mert van egy fajta lendülete. De nem lepődnék meg ha az összes filmjük közül itt lenne az egy percre eső leg... Több

2019.05.28 MP170506

Tipikus film, aminél nem tudod eldönteni, hogy sírjál vagy nevessél... KATASZTRÓFA. Én megértem, hogy a színészeknek is meg kell élni valamiből, de hogy lehet egy ilyen filmben szerepelni... A többi részét valaki ezek után megnézte?! Azok előtt megemelem a kalapom!

A film előzetese 2013. július 10-én debütált és közel 3 millióan tekintették meg aznap.Szerző: Kóborló

A film eredeti játékideje, amit bemutattak a SyFy tévécsatornán, 86 perc volt. Viszont a Blu-Ray kiadására, amire rendezői vágás került, 97 perces volt.Szerző: Kóborló

A film rendezője, Anthony C. Ferrante feltűnik egy apróbb jelenet erejéig a filmben. Ő alakította az egyik áldozatot a tengerparton, akit megtámadtak a cápák.Szerző: Kóborló

A filmbéli Nova szerepét felajánlották Lindsay Lohannak, de ő végül visszautasította a felkérést.Szerző: Kóborló

A filmbéli April szerepét felajánlották Teri Hatcher, Rebecca Romijin és Tiffani Thiessen színésznőknek is, de végül Tara Reid vállalta el a szerepet.Szerző: Kóborló

Értékelés: 3.8/10
(2018. 04. 20.)
Sharknado - oxigén nélkül órákat kibíró cápák repkednek és harapnak!
Hogy miért nézzétek meg ezt a butaságot? Hát pont ezért! Ennyi baromság általában másik 10 filmbe sincs úgyhogy az eredeti horror műfajt el kell felejteni és sutba dobni a biológiát és a fizikát és röhögni rajta. Ez a tipikus már annyira rossz, hogy már jó.  Több