Játssz egy Lenovo Miix tablet PC-ért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Sherlock

(Sherlock)
Sherlock

Tartalom

A BBC elhozta a 21. századba minden idők legnépszerűbb mesterdetektívét, Sherlock Holmest és társát, Dr. Jonh Watsont. A legendás páros soha nem látott eleganciával és lendülettel ered a szövevényes bűnesetek nyomába.

2016. 07. 16. 06:52

Nagy szükség volt már egy valóban intelligens Holmes-feldolgozásra. A Sherlock egy kiváló széria, és a legkevésbé sem zavaró, hogy a jelenben játszódik a sztori. Rengeteg dolgot ki lehetne emelni, de az előttem szóló nem említette, ez pedig a sorozat humora, amitől én minden részben hátast dobtam. A harmadik évad pedig sírva nevetős volt, amellett, hogy az egész egyáltalán nem emlékeztet egy komédiára. Zseniális!

2015. 01. 26. 20:23

Meglepő, a modern Angliában játszódó feldolgozása az eredeti SherlockHolmes történeteknek. Legnagyobb erőssége a színészek nagyszerű játéka, de az első 2 évad rendezése és forgatókönyve is elsőrangú. Sajnos a harmadik évad utoló részében már voltak olyan dolgok, amelyek feleslegesen túlbonyolították a történetet, illetve amelyek számomra nem illettek bele az addigi történetvezetésbe, jellemalkotásba. Mégis reménykedve várom az új évadot, hátha méltó lesz az első kettő színvonalához.

2015. 05. 01. 15:14

Nagyon kreatív módon dolgozza fel az eredeti történeteket és ezt az elképesztően jó színészek és a tehetséges írók teszik lehetővé. Részemről nem is tekintem annyira sorozatnak, minden rész olyan, mint egy film.

Amanda Abbington
Mark Gatiss
Mark Gatiss
Una Stubbs
Amanda Abbington

Benedict Cumberbatch egy £1,000-os Belstaff kabátot visel a sorozatban.

(ZeroHero)

Sherlock Baker Street 221B alatti lakásánál játszódó jeleneteket a North Gower Street 187-en vették fel – a Baker Street túl forgalmas volt és lehetetlen volt eltüntetni a sok "Sherlock Holmes" feliratot.

(ZeroHero)

A 3. évadban Wanda Ventham és Timothy Carlton, Benedict Cumberbatch szülei játsszák Sherlock és Mycroft szüleit.

Smoking Barrels: Sherlock 3. évad
Fájóan közepes, gyenge folytatás, amiből remélhetően tanulnak az alkotók, mi pedig reménykedjünk abban, hogy visszakapjuk a régi Sherlockot a következő évadban!
Smoking Barrels: Sherlock 4x01
gazából nem hiányzott a nagy formátumú ellenfél az első részből, a cél a nézők bizalmának visszaszerzése volt, ezt pedig simán szállította ez az epizód. Jól kezdődik az év, mert Sherlock visszatért, úgy, ahogyan szeretjük!
8/10
Smoking Barrels: Sherlock - 4. évad
Okosan építették fel az évadot az alkotók, az első résszel újra meghozták a kedvet a sorozathoz, a másodikban kellemesen elvoltunk, hogy aztán olyan finálét kapjunk, amelyet nem felejtünk el egy darabig. 8/10