Segítség, apa lettem!

Segítség, apa lettem!

She's Having a Baby

A Segítség, apa lettem! című vígjátékbanJake Briggs borzasztóan fél az elköteleződéstől, és az ezzel járó felelősségtől. Mégis elveszi Kristy-t, akivel már hosszú ideje együtt vannak, és akit nagyon szeret. Az ifjú pár számára az nász után elszabadul a pokol. A rokonok az általuk… Több

Rendező: John Hughes
Író: John Hughes
Premier: 1988.02.05.

2019.09.13 Nik

Egész jó volt, de azért ez a film sem mai gyerek. Szerencsére az ilyen jellegű drámák viszonylag jól öregszenek, legalábbis szerintem. Kevin Bacon hallatlanul fiatal, és már itt is lehengerlő.

2016.10.12 Cercei

Karizmatikus színészek, szerethető karakterek és fantáziadús ötletek ... hervadoznak ebben a filmben. Nem sikerült annyira jól, valami hiányzik belőle. Így viszont hiába van a helyén sokminden a filmben, az összhatás gyenge.

2017.06.30 M4T

Egy szellemes és vicces film a felnőtt válásról, ami kemény dió, csakis humorral vehetőek könnyen az akadályok. Ugyanakkor nem viccelnek el mindent, egy szinten végig megmarad a film komolysága.

2014.12.05 airbus

Ilyen a házas élet egy férfi szemszögéből. Belecsöppen valamibe az ember még egészen fiatalon, és hirtelen annyi felelősség szabadul rá, amit korábban elképzelni sem tudott. Nagyon szépen érzékelteti ezeket a gondokat ez a film.