Shortbus

Rob és Sofia boldog házasok, attól eltekintve, hogy a lánynak még sohasem volt orgazmusa. A szomorú ténynek ráadásul van egy ironikus oldala is: Sofia párkapcsolati terapeutaként dolgozik, és másoknak ad szexuális tanácsokat. Munkája során megismerkedik egy meleg párral, a fiúk éppen arra készülnek, hogy nyitnak a kapcsolatukon, és más férfiakkal is barátkoznak. Segíteni akarnak Sofia problémáján, és elhívják magukkal a Shortbus nevű klubba, ahol az emberek azért gyűlnek össze, hogy jól érezzék magukat, beszélgessenek a művészetekről, a világról, és hogy mindenki mindenkivel szexeljen.

Premier (HU): 2007.09.25.

2023.09.29 Tibor397141

Másodszorra sikerült végis is néznem a filmet, első próbálkozásra a sokkoló első képsorokig jutottam. Megérte megnézni, függetlenül attól, hogy nem vagyok részese ennek a világnak. Megérteni se szeretném, érintettről se tudok a környezetemben. Ennek ... Több

2014.11.05 Toncsi

Ez az egyik kedvenc filmem. Habár a színészek játékán lehetett volna csiszolni, de a sztori első olvasatra kíváncsivá tett és nem is bántam meg a választást. Sokat nevettem az egyes helyzetjeleneteken.

2016.05.18 hedva

A film nagyon finoman és árnyaltan foglalkozik olyan fiatalok problémáival, akik keresik a boldogságot és a szerelmet. Mindenki máshol, másban keresi azt, amitől úgy véli, az élete teljesebb és kiegyensúlyozottabb lesz. És szerintem egy Shortbus klub mindenkinek a javára szolgálna :)