Játssz egy XBOX 360 500 GB-ért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Shrek

(Shrek)
Shrek

Tartalom

Egyszer, egy távoli mocsárban, élt egy morcos ogre, név szerint Shrek. A zöld szörny nyugalmas életét egy nap fenekestül felforgatta az, hogy furcsábbnál furcsább lények tűntek fel a mocsárban. A három vak egér, a gonosz farkas, a hét törpe, a három kismalac, és további furcsa alakok hemzsegtek életterében. Shrek elment a nagyúrhoz, hogy tegyen valamit az ügyben. Csakhogy előbb ki kell mentenie Fionát a tűzokádó sárkány fogságából, hogy az hozzámehessen Lord Farquaadhoz. Az ogrét útján a szószátyár Szamár kíséri el, és nagy kalandjuk során az is kiderül, hogy nem is a sárkány a legnagyobb probléma.
(SódóGA)

2015. 01. 23. 19:42

Mindenképp minden korosztálynak látnia kell. Egyedülálló humorú, jól kidolgozott karakterek. Kár, hogy nem álltak meg a második után, így egy kicsit elvesztette jelentőségét, de azért nekem tetszik.

2015. 02. 10. 21:14

Alap! Vicces, látványos, szórakoztató és érdekes, ahogy a sok mesehőst egy kalap alá hozták össze. Nálam 5/5.

2015. 02. 24. 10:42

Aranyos kis mese, modern előadásban. Tetszik. Jól kitalálták a karaktereket, a történet is kedves, humoros!

Világszerte bruttó 484,409,218 dolláros bevételt produkált, 60 000 000 dollárból jött létre.

A Rotten Tomatoes oldalán 88%-ot kapott a film 201 kritika alapján.

Andrew Adamson rendezői debütálása.