Bezárva

Shut In
Charlie Heaton
Charlie Heaton
Jacob Tremblay

A történet szerint egy édesanya, Mary Portman egyedül neveli magatehetetlen fiát, miután az kis híján halálos autóbalesetet szenvedett. Bár a fiú túlélte a tragédiát, édesapja életét vesztette. Mary magához vesz egy árván maradt fiatal fiút, Tomot. Miután egy éjszakán nyom nélkül eltűnik, a nő… Több

Ország: Franciaország, Kanada
Premier (HU): 2016.11.24.

2018.11.03 VvV

A feszültséget nem tudták megteremteni a készítők és így pont a lényeg veszett el. A története is csak közepes.

2017.04.15 indingo

Nekem is A fiú című filmet juttat eszembe, bár azért az jobban tetszett. A története nem volna rossz, de picit erőltetettnek éreztem. Az, hogy eljátszom a bénaságom is erős.

2018.02.19 HercegPeter

Azt hiszem egyértelmű, hogy ez nem horror. Sokkal inkább thriller. Van benne körülbelül kettő, maximum három pillanat, ahol megijedhetünk, de ettől még egy film nem lesz horror. Viszont a folyamatos feszültség megvan, ami egy thrillerhez kell. A ford... Több

2017.11.09 BoBamburg

Unalmas film. Próbálkozik, de nem sikerül neki. :( Nem borzalmasan rossz, de rossz.

2017.11.04 Bazzzsi

Naomi Watts nélkül nem lehetett volna eladni az biztos. A történetben örültem, hogy nem egy misztikus, természetfeletti iráynba mentek el a készítők, mostanában valahogy túl sok olyan film készült.

A film összbevétele 6 891 009 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 26 395 875 forintot termelt. A hazai mozik összesen 18 724 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

Naomi Watts doktorának Apple laptopja volt.Szerző: mamiéstöti2

Naomi Watts-nak egy Canon nyomtatója volt. Szerző: mamiéstöti2

Ez Naomi Watts és Jacob Tremblay első közös filmje.Szerző: ps

(2016. 11. 24.)
Hollywoodnak igaza van
A Bezárva egy cselekmény- és színészközpontú, eredeti ötletre épülő film, ami egyben azt is bizonyítja, hogy ez önmagában édeskevés a jó moziélményhez. CSIGER ÁDÁM KRITIKÁJA. Több

Értékelés: 4.5/10
(2016. 11. 24.)
A kör és az Álmok otthona után Naomi Watts újra horrorfilmben rémüldözik. 45/100 Több

(2016. 11. 27.)
Charlie Heaton miatt egyszer meg lehet nézni a filmet, de végeredményben egy teljesen szürke, lapos, klisés mozi lett.
6/10 Több

Értékelés: 2.5/10
(2016. 11. 28.)
Komolyan, a Bezárvát még letorrentezni sem érdemes. Aki pedig moziban nézné, az inkább azt a pénzt adományozza valamilyen karitatív szervezetnek, azzal mindenki csak jobban jár. 2,5/10 Több

Értékelés: 4.5/10
(2018. 12. 10.)
Shut In (2016)
"Amekkora hype-ja volt a filmnek - legalább két helyen is belebotlottam a neten korábban - akkora csalódás volt. Nálam jobban már csak azok csalódhattak ezen a semmiségen, akik mozijegyet váltottak rá." Több