Sikoly 3.

Sikoly 3.

Scream 3

Sidney (Neve Campbell) az előző filmek eseményei óta visszavonultan él egy eldugott kis erdőben Kalifornia északi részén. A gyilkos sorban szedi áldozatait Hollywoodban a Döfés forgatásán, amikor egy napon felhívja Sidney-t. A lány a forgatás helyszínére siet, ahol megismerkedik az őt alakító… Több

Rendező: Wes Craven

Sikoly  (2022)

Sikoly 4.  (2011)

Több

2022.01.25 H.a.n.n.a

Courteney Cox újabb frizurát villanthatott. A történet tartogatott meglepetéseket, sok új karaktert is behoztak, még inkább összezavarva a nézőt.

Felpörgették a motort rendesen,és a második rész kissé lapos története után itt ismét zakatol a sztori.Laza,könnyed,szórakoztató,és véres tinihorror,nemcsak tiniknek.Wes Craven megugrotta azt a bizonyos lécet.Kifejezetten jó mozi,popcorn,kóla,és kapcsolódjunk ki.

2017.04.24 indingo

A legjobb rész lett szerintem. Nem csak az értelmetlen gyilkolásról van szó, hanem újra feljön a Sidney anyjának története is. Tetszett a film a filmben gondolat is.

2019.03.18 dailyfilmsan

Annyira gyenge lett, hogy kár volt elkészíteni. A haláljelenetek inkább voltak nevetségesek, mint ijesztőek. Szerintem ez a széria leggyengébb rész. Nagyon próbáltak valami klasszis indítékot kitalálni, de nem igazán jött össze a többi filmmel. Ez a film időpocsékolásra jó csak.

2017.05.20 Szilonka

A második rész sikertelensége után, ezt a részt eléggé odatették. A történet nagyon patent volt, pörgős fordulatos.

Gale egy 1996-os Mercedes-Benz SL-t vezet a filmben.Szerző: dailyfilmsan

Liev Schreiber ragaszkodott ahhoz, hogy a filmbeli karaktere Cotton Weary megmutassa felsőtestét valamelyik szkriptben, mivel akkoriban nagyon sokat edzet és meg akarta mutatni munkájának eredményét. Szerző: dailyfilmsan

Az egyetlen a széria részei közül amit nem Kevin Williamson írt, csak a forgatókönyv írását vállalta magára. Szerző: dailyfilmsan

Neve Campbell szerződése csak húsz napra szólt, ami azt eredményezte, hogy sokkal kevesebb szerepet kapott és nagyobb hangsúlyt fektettek a mellékszereplőkre, mint Sidney karakterére. Szerző: dailyfilmsan