Silent Night, Deadly Night III: Better Watch Out!

A Télapó-gúnyában gyilkoló Ricky Caldwell (Bill Moseley) 6 éve komában fekszik, de egy ambiciózus doktor, Dr. Newbury (Richard Beymer) mindent megtesz azért, hogy visszahozza a komából. Ehhez egy vak médium, Laura (Samantha Scullyt) képességeit is felhasználja. A doktor kísérletezése végül beválik:… Több

Rendező: Monte Hellman
Forgatókönyvíró: Rex Weiner, Monte Hellman, Arthur Gorson
Premier: 1989.11.17.
Több

2022.12.30 Kóborló Nézhetetlen

A bádogdobozfejű gyilkos

Mikor pár nappal ezelőtt megnéztem a Silent Night, Deadly Night második részét, akkor még nem is mertem olyan dolgokra gondolni, hogy amit ott láttam, az még minőségi szórakoztatás a harmadik részhez képest. Na de lássuk, hogy milyen borzalmakkal kec... Teljes kritika

A filmet egyből videora készítették, mozikban csupán egy-két kisebb filmfesztivál keretében vetítették le.Szerző: Kóborló

A filmbéli vak Laurát alakító Samantha Scully színésznőnek ez volt az első filmszerepe.Szerző: Kóborló

A film rendezőjének, Monte Hellmannak (1929-2021) a lánya, Melissa Hellman is elvállalt egy kisebb szerepet a filmben.Szerző: Kóborló

Az elvetett forgatókönyvet végül az 1990-ben bemutatott Initiation: Silent Night, Deadly Night 4-ben használták fel.Szerző: Kóborló

A forgatások megkezdése előtt teljesen átírták a kész forgatókönyvet, mert a rendezőnek, Monte Hellmannak (1929-2021) nem tetszett.Szerző: Kóborló