Játsz egy Opta LED projektorért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login
Sin City - A bűn városa

Tartalom

Sin City egy korrupt és végtelenül romlott város, ahol a gyengéknek esélyük sincs a túlélésre. Mindeki vágyik valamire, van aki bosszúra, van aki megváltsára, és olyan is akad, akit egyszerre hajt mindkettő. Az rendőrautók szirénájának hangját csak a halálhörgések szakíták félbe.
Frank Miller kultikus képregényéből a szerző, Robert Rodriguez és a társrendezőként feltűnő Quentin Tarantino forgatott filmet, mely egyedülálló atmoszférájával a 2005-ös év egyik legmerészebb hollywoodi produkciója volt.

2016. 05. 05. 09:44

TETSZETT! Ajáni tudom! Érzelem dús! Idegállapotomba kerültem!

2016. 02. 10. 10:59

Irgalmatlanul nagy film. Elképesztően jól megírt történet ami végig feszült nem laposodik. Erőteljes színészi alakítások főleg Marv karaktere, de mindegyik színész hozza a tőle elvárható szintet. Engem lenyűgözött csak ajánlani tudom.

2016. 06. 15. 12:49

Klassz film, jócskán megelőzte a manapság annyira dübörgő képregényfilmek idejét. Nagyszerű casting volt benne, tényleg mindenki azt a szerepet kapta, ami a leginkább illett rá, és természetesen a vizuális megvalósítás is pazar.

Devon Aoki
Bruce Willis
Mickey Rourke
Mickey Rourke
Devon Aoki
Bruce Willis
Elijah Wood
Jaime King

Miller először nem szerette volna Mickey Rourke-t Marv szerepében, de Rodriguez rendezett egy találkozót, ami után Miller azt mondta, hogy Rourke a megtestesült Marv.

A zöld háttér előtt kék testmaszkban kellett Nick Stahl-nak lenni, mert csak ebből a színből tudtak digitálisan sárgát csinálni.

Frank Millernek konkrét elképzelése volt a pincérnő hangszínéről, így mikor meghallotta Brittany Murphy-t azonnal neki adta a szerepet.