Kong: Koponya-sziget

Kong: Skull Island

Vox.hu
2017/03/09

Olyan érzésünk van, mintha egy béna dialógusokkal teli, buta horrort írtak volna át újra meg újra meg újra addig, amíg a filmből is egy fura szörnyhibrid nem lett. Ehhez jön még hozzá, hogy a két főszereplőnek (Tom Hiddleston és Brie Larson) nem sok szerepe van a filmben, de legalább Samuel L. Jackson őrült tekintetét, a szamurájkarddal hadonászó John C. Reillyt és persze a minden eddiginél nagyobb Kongot nem felejtjük. Zúzásnak hangulatos. Több

Movieaddicts.hu
2017/03/10

Értékelés: 7.5/10
Egy igazán jól működő látványmozi a Kong: Koponya-sziget. Nincs mélysége, se mondvacsinált tanulsága, nem is igazán veszi magát komolyan, de pont ezért annyira szerethető és szórakoztató. A technikai profizmus, a remek képi és verbális humor és a kort megidéző hangulat egy olyan bivalyerős szörnyet teremtettek, ami én is szívesen hazahoznék megmutatni a városi népeknek. Több

Smoking Barrels
2017/03/12

Összefoglalva: egy igazi bűnös élvezet ez a film, amelyet olyan jól összeraktak, hogy az utolsó percig boldog mosollyal arcunkon nézzük végig, holott nem sok művészi értékkel bír, ámde annál szórakoztatóbb, és ami a legfőbb, el tud jutni a néző szívéig, köszönhetően a CGI, a forgatókönyv, a színészek és a rendező minőségének, de a zene mindenek felett, az adja meg az igazi hangulatot, amelyet magunkkal hozunk ebből az észevesztően dögös kis moziból, amely nem akar több lenni, annál, ami, és ez nagyon jól áll neki. Alig várom, hogy összeengedjék Godzillával Kongot, nagy zúzásnak ígérkezik! Több

jerrycomovie
2018/11/08

Értékelés: 6.5/10
"A „Kong: Koponya-sziget” számomra a tökéletes Tarzan film, Tarzan karaktere nélkül. Ezt a fogalmat még gyerekkoromban sikerült magamba szívnom, amikor Tarzan kalandjaival szórakoztattam magam. Azóta, ha olyan filmet látok, amelyben egy csapat ember tart egy célért, amely vagy egy kincs megszerzése, vagy kimenekülés valahonnan, és közben a karakterek egymás után hullanak el, a hátteret ehhez pedig valamilyen egzotikus környezet biztosítja, azt simán Tarzan filmnek hívom." Több
A hazai sajtóban megjelent kritikák, egy helyen!