Kisvárosi gyilkosok

Kisvárosi gyilkosok

Dræberne fra Nibe

A film története szerint két kereskedő, Ib és Edward már nagyon belefásultak unalmas életükbe. Mindketten egy szebb éltről álmodoznak, főként pénzről és egy gyönyörű luxus nászútról. Egy nagyobb veszekedés után a két férfi felbérel egy orosz bérgyilkost, hogy végezzen feleségeikkel. A… Több

Rendező: Ole Bornedal
Mia Lyhne
Lene Maria Christensen
Mia Lyhne

2017.08.11 penzesisti

Érdekes film volt, tetszett hogy nem a megszokott sablonokkal teli jelenetek vannak benne , hanem teljesen új megvilágításba hozta az egyébként teljesen hétköznapi történetet

2017.05.26 Alphik

Minden megvan a filmben, ami egy jó vígjátékhoz kellhet. Jól kidolgozott figurák, ütős poénok. Annak ellenére, hogy a hangulata talán sok helyütt egy kicsit kontrasztos ezzel a sötétebb atmoszférával.

2017.06.02 ordas

Bajban vagyok egy kicsit, szerintem ez egy eléggé érdekes akció-vígjáték lett, de egy olyan akciófilm, ami nagyon is komolyan vehető, és talán túlságosan is. A vígjáték oldala viszont eléggé gyenge és nem az a fajta humor, ami nekem nagyon beszokott jönni.

A film 61 960 forintos bevételt termelt Magyarországon.

(2017. 07. 01.)
A Kisvárosi gyilkosok egy teljesen komolyan vehetetlen dán vígjáték, tiniknek szánt poénokkal teletűzdelve. Aki ennek tudatában ül be rá, és nem vár tőle többet, akár még jól is szórakozhat rajta. 50/100 Több

(2017. 07. 03.)
Ole Bornedal a dánok Fargóját akarta megrendezni, de csak egy fárasztó vígjátékot hozott össze. 40/100 Több

(2017. 09. 01.)
Visszafogott fekete humor kisvárosi milliőben. 6/10 Több