Játssz egy Xbox-ért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Szerelmes SMS

(SMS für Dich)
Szerelmes SMS

Tartalom

Tartalom 1
Tartalom 2

Clara fiatalon elhunyt szerelmét gyászolja. Hiába próbálja meg feldolgozni a hatalmas veszteséget, semmiben nem talál vigaszt. Barátnője tanácsára SMS-ben próbál meg elbúcsúzni az elhunyttól – nem sejti azonban, hogy annak telefonját már más használja. A szám új tulajdonosát, az érzékeny lelkű Markot nem hagyják nyugodni a felkavaró, szerelmes üzenetek... (Cirko Film)

VK
2017. 07. 08. 11:20

Alapvetően nem vagyok oda a német filmekért, főként nem romantikus kategóriában, de ez a film bejött, kellemes kikapcsolódás volt. Romantikus drámák kedvelőinek tetszeni fog!

2017. 07. 21. 01:08

Kellemesen üdítő élmény volt, és bár nem hagyott bennem maradandó nyomot, merem ajánlani, mert amit ígér, azt hozza. Bátran tegyetek vele egy próbát!

Frederick Lau
Enissa Amani
Friederike Kempter
Samuel Finzi
Friedrich Mücke

A Szerelmes SMS forgatása 2015. október 12. és december 3. között zajlott Berlinben és Brandenburgban.

A Szerelmes SMS Sofie Cramer azonos című regényének adaptációja.

A film világpremierje 2016. szeptember 6-án volt a berlini Sony Centerben.