Játssz egy Lenovo Miix tablet PC-ért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Elbaltázott nászéjszaka

(So I Married an Axe Murderer)
Elbaltázott nászéjszaka

Tartalom

Charlie, a költő nem túl szerencsés a nőkkel, azonban amikor találkozik Harriettel azt gondolja, hogy megtalálta álmai nőjét, vagy talán rémálmaiét. Charlie ugyanis azt gyanítja, hogy Harriet nem más, mint az a bizonyos Ms X, aki az esküvője után megöli a férjeit.

2016. 12. 30. 17:09

Egész kellemes kis film, egyszer érdemes megnéznie mindenkinek, egészen szórakoztató. Külön felhívnám a figyelmet a filmzenére, nekem nagyon elnyerte a tetszésemet. Egyszóval tetszett.

Nancy Travis

A kezdetekben Sharon Stone-nak ajánlották fel Harriet szerepét, azonban az ő elképzelése szerint dupla szerepet szeretett volna játszani, és szíve szerint Rose Michaelst is ő alakította volna. A stúdió nem osztozott az elképzelésében, ezért Stone inkább visszadobta az egész filmet.

Ahhoz, hogy Mike Myers eljátszhassa Stuart szerepét, három és fél órát sminkelték, elsősorban a fogát.

Nancy Travis és a film producere, Robert N. Fried összeházasodtak a forgatás után.