Elbaltázott nászéjszaka

Elbaltázott nászéjszaka

So I Married an Axe Murderer

Charlie, a költő nem túl szerencsés a nőkkel, azonban amikor találkozik Harriettel azt gondolja, hogy megtalálta álmai nőjét, vagy talán rémálmaiét. Charlie ugyanis azt gyanítja, hogy Harriet nem más, mint az a bizonyos Ms X, aki az esküvője után megöli a férjeit.

(rbernadett)

Rendező: Thomas Schlamme
Író: Robbie Fox
Premier (HU): 1994.06.23.
Nancy Travis

2016.12.30 Potoczkie

Egész kellemes kis film, egyszer érdemes megnéznie mindenkinek, egészen szórakoztató. Külön felhívnám a figyelmet a filmzenére, nekem nagyon elnyerte a tetszésemet. Egyszóval tetszett.

A főszereplő kezdetben zsidó lett volna, ám végül Mike Myers kérésére skótra változtatták, s a főszereplő apjának szerepét Myers a saját apjáról mintázta.Szerző: ArpiHajdu és Réci

A főszerepre Woody Allent, Chevy Chase-t és Martin Shortot is felkérték, végül a Wayne világa miatt nagy sikereket elért Mike Myers lett a befutó.Szerző: ArpiHajdu és Réci

A film ötlete Robert N. Fried producer és Robbie Fox forgatókönyvíró fejében született meg 1987-ben egy baráti beszélgetés során, amikor az ex-barátnőikről beszélgettek, akik kikészítették őket.Szerző: ArpiHajdu és Réci

A kezdetekben Sharon Stone-nak ajánlották fel Harriet szerepét, azonban az ő elképzelése szerint dupla szerepet szeretett volna játszani, és szíve szerint Rose Michaelst is ő alakította volna. A stúdió nem osztozott az elképzelésében, ezért Stone inkább visszadobta az egész filmet. Szerző: rbernadett

(2017. 11. 12.)
Nem fogott az idő ezen a jó kis vígjátékon, amelyről méltatlanul kevés szó esik, érdemes adni neki egy esélyt!
7/10 Több