Sodró lendület

Sodró lendület

Without a Paddle

A gyerekkori barátokat elsodorta egymástól az élet. Dan, Tom és Jerry csak a barátjuk, Billy halála után találkozik újra egymással. A három philadelphiai ifjú Oregonba megy kenutúrára. Hamarosan kiderül, hogy Billy megszállottan kutatta annak a kétszázezer dollárnak a nyomát, amelynek a legendás gépeltérítõvel, D.B. Cooperrel együtt veszett nyoma 1971-ben, amikor D.B. ejtõernyõvel kiugrott a repülõgépbõl Oregon erdei felett. Miközben a Columbia folyón eveznek, maguk is a pénz után erednek. Nem sejtik, milyen veszélyek leselkednek rájuk a vízben és a szárazföldön egyaránt.

Rendező: Steven Brill
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Új-Zéland
Premier (HU): 2005.05.31.
Burt Reynolds
Rachel Blanchard
Christina Moore
Rachel Blanchard

2020.02.24 indingo

Nekem az egyszer sem érdemes megnézni kategória mert együgyű, primitív, közönséges, se humoros, se izgalmas, se szórakoztató, de nem minősítem tovább, mert lehet hogy csak az én ízlésem nem felelt meg. Egy igazság azért elhangzik benne és hogy mi is az -hát a legdrágább kincsünk az életünk.

2019.08.25 petresku

Végül is nem egy rossz film, nagyon jól vegyítették a kalandot a humorral, fordulatos, de valahogy azért csak kiszámítható, hová is tart a történet. Bár én elég sokszor láttam, de szubjektíven tekintve, egy sima egyszer nézhetős film.

2015.11.17 kuba.pal

Emlékszem, hogy amikor kijött a film nekem nagyon bejött egyszerűen. Szétröhögtem magam rajta. Sajnos az idő azonban kikezdte és mikor nem olyan rég megnéztem, valahogy eléggé kínosnak éreztem nagyon sok jelenetet.