Szófia hercegnő

Szófia hercegnő

Sofia the First

Szófia egy átlagos kislány, aki hétköznapi életet él mindaddig, amíg édesanyja házassága révén be nem kerül a királyi udvarba és hercegnő nem válik belőle. Minden nap újabb és újabb ismeretekkel kell gyarapítania tudástárát, hogy méltóképpen képviselhesse… Több

Premier: 2013.01.11. | Disney+ (2022.06.14.)

2023.08.06 Lipót Testvér

Eredeti elemeket nyomokban tartalmaz.

Nem nézhetetlen, de a Szofikánál már csak a Wednesday unszimpatikusabb. A története egészen jó a legtöbb bugyuta gyerekfilmsorozathoz képest, de nagyon kevés a valódi eredeti elem. Jó Apám mindig azt mondotta: „Japánban a kisgyerekek Pom Poko – A Tanukik Birodalmán nőnek fel, Európában meg... EZEN!” És ez így igaz. Egyébként ügyes (ha nem is tehetséges) ember lehetett az, aki megírta azt a húsz-harminc dalt epizódonként. Én szeretek brahiból rímeket kántálni, de azok még ezeknél is erőltetettebbek.

2017.04.10 indingo

Utóbbi idők egyik legszebben megrajzolt meséje, amit láttam. A történet helyes, egyszerű a gyerekek számára könnyen érthető.

2017.09.30 SzFa

Nagyon bájos történet, a megrajzolás nagyon szép. Szofia hercegnő kedves, szimpatikus, jószívű kislány. Tetszik, hogy a Disney hercegnőket magába foglalja. Szuper kislányos mese.