Solace
Abbie Cornish
Abbie Cornish

Egy médium az FBI nyomózóival együttműködve ered egy rendkívül veszélyes sorozatgyilkos után.

(hp)

Forgatókönyvíró: James Vanderbilt
Zene: BT
Premier: 2015.09.03.

2021.08.11 Gauss

Nagyon jó, izgalmas krimi, misztikummal is körítve. Tökéletes. A vége megható és emlékezetes. Minden igényesebb krimirajongónak csak ajánlani tudom.

2016.02.21 rbernadett

Ez a film számomra csak addig volt thriller, amíg ki nem derült, hogy a sorozatgyilkos miért is gyilkol, onnantól kezdve inkább morális kérdéseket feszegetett és inkább átment drámába. Az a baj, hogy sajnos nem tudom egyértelműen elítélni a gyilkost ... Több

Három kiváló színész játszik ebben a kőkemény thrillerben,amely rendesen át van szőve drámai elemekkel.Izgalmas,pörgős film,ami azért néha leül,lelassul.Hopkins viszi a prímet,de a többiek sincsenek lemaradva tőle.Mindenképpen ajánlott kategória.

2018.01.18 mamiéstöti2

Nagyon jó párost alkot Anthony Hopkins és Collin Farrell. Az elejétől a végéig izgalmas volt és egyébként is vártam már ezt a filmet.

2018.08.04 indingo

Az Anthony Hopkins, Colin Farrell, Jeffrey Dean Morgan hármas izgalmasan hangzik. A történetet kicsit túltolták. Egynek elment.

Az USA-ban 2015. szeptember 9-én mutatták be a Torontói Nemzetközi Filmfesztiválon, a mozikban pedig 2016. december 16-án került vetítésre.Szerző: Archívum

(2016. 05. 10.)
Lehetőségek nyomában
A Gyilkos ösztön egy túlírt thriller, ahol Anthony Hopkins remete médiumként ered egy sorozatgyilkos nyomába. 6/10 Több

(2018. 03. 03.)
Személyes véleményem, hogy a Solace az utóbbi idők egyik legjobb thrillerjére sikeredett, így jó szívvel tudom ajánlani szinte mindenkinek, nem csupán a műfaj szerelmeseinek.
Értékelés: 9/10 Több

(2016. 02. 14.)
Véleményem szerint tehát a Solace több sebből (sablonmegoldások, forgatókönyvírói gubancok, gyenge színészek) is vérzik, ami a végső megfejtés viszonylagos ötletessége és a néhol tényleg tetszetős audiovizuális megoldások ellenére sem jogosítja fel igazán magas pontszámra. Több