Vállalhatatlan zsák foltot keres

Vállalhatatlan zsák foltot keres

Someone Marry Barry

Három jó barát úgy dönt, feleséget keres nem kicsit antiszociális barátjuknak. A bajok csak akkor kezdődnek igazán, amikor találnak egy olyan nőt, mint barátjuk.

Premier: 2014.02.07.
Hayes MacArthur
Thomas Middleditch
Hayes MacArthur
Thomas Middleditch

2018.03.12 Diesel

Egy picit csalódtam a filmben. Eléggé alpárira és laposra sikeredett. Damon Wayans miatt néztem meg gondolván ez is olyan "Wayans" vígjáték lesz, de sajnos nem az :( Maga a történet nem rossz. A színészi játékok kicsit erőltetettre sikeredtek. Voltak... Több

2015.06.09 Skarsh

Hát ez egy elég érdekes vígjáték. Talán nem is mondanám annyira viccesnek, néhol inkább szánalmasnak találtam. Ettől függetlenül egyszer meg lehet nézni, minden hibája ellenére. A vége természetesen happyend, és elég sok mögöttes tartalom is van benne.

2015.01.23 xsusy

Nagyon jó kis vígjáték és a sztori is szuper. Sokat lehet nevetni és elgondolkoztató. A vége persze csupa romantika.

(2019. 11. 25.)
Someone Marry Barry (2014)
Egy barátom hívta fel figyelmemet erre a vígjátékra, mondván eszméletlenül jól szórakozott rajta. A barátomat továbbra is komálom, sőt, még azt is megértem, miért tetszett neki a film, ám nem tudok vele együtt örülni, mert a "Vállalhatatlan..." alapjában egy jó témára épül, viszont nagyon kevéssé mozgatja meg az agyat. Több