Fenegyerek

Fenegyerek

Son of a Gun

A 19 éves JR-t (Brenton Thwaites) egy kisebb bűncselekmény miatt hűvösre teszik. A börtönélet azonban cseppet sem egyszerű, védelem nélkül pedig minden nap maga a pokol. A fiút azonban Ausztrália leghírhedtebb bűnözője, Brendan Lynch (Ewan McGregor) veszi pártfogásába. Jr-nak a jótettét busás… Több

Rendező: Julius Avery
Író: Julius Avery
Forgatókönyvíró: John Collee
Ország: Egyesült Királyság, Kanada, Ausztrália
Premier (HU): 2015.04.09.
Alicia Vikander
Alicia Vikander

2018.07.09 BoBamburg

Felejthető és harmat gyenge film, amin Ewan McGregor se javít. Az elején még jól is indul, de hamar érdektelenségbe fulladt számomra. Történet elcsépelt és unalmas, karakterek úgyszintén. Nem borzalmasan szar, egyszerűen semmilyen. Egyszer bőven elég volt.

2018.01.19 mamiéstöti2

Egy izgalmas akciófilm, melyet azoknak érdemes megnézni, akik szeretik a börtönös filmeket és McGregort.

2017.03.01 Zenta

Egyszer alkalommal simán nézhető film, bár nem több annál, ami nagy kár, ugyanis egy tehetségesebb rendezővel egész jó film is lehetett volna belőle. De nem rossz így sem.

2015.08.26 csongi888

Egy percig nem unatkoztam. Kicsit lassan indult meg a film, de aztán hozta azt a szintet amire gondoltam. Ewan McGregor nagyot alakított. Különösen tetszett a film zenei része is, jó el lett találva!.

2015.05.31 jos78

Számomra unalmas, kicsit vontatott film volt. Az akció jelenetek sablonosak, nem igazán kidolgozottak még annyira talán nem is izgalmasak, a színészi játékok elég gyengére sikerültek. 110 perc helyett 80 percből is ki lehetett volna hozni a filmet talán akkor kicsivel pörgősebbé lehetett volna tenni. Egyszer nézős.

A film összbevétele 660 241 dollár volt (imdb.com).