Sörcsata

Sörcsata

Beerfest

Jan (Paul Soter) és Todd (Erik Stolhanske) a temető helyett a legnagyobb fesztiválon, az Octoberfesten kötnek ki megboldogult nagyapjuk hamvaival. Persze hamar összetűzésbe kerülnek a helyiekkel, szerencséjükre azonban a városban legendás Mr. Schniedelwichsen (Bjorn Johnson) megmenti őket. A férfi elviszi a testvéreket egy titkos Beerfest találkozóra. Janék először alulmaradnak a sörivó versenyben, ám hazatérve a fiúk bosszút esküsznek, és csapatot szerveznek a jövő évi megmérettetésre.

Premier (HU): 2008.05.08.

2022.01.04 BoBamburg

Azzal nehéz megvádolni, hogy túl kiforrt és minőségi humora lenne, de ha van kéznél mellé pár sör, egész jó kikapcsolódást tud nyújtani a maga egyszerű és bugyuta módján. Én legalábbis meglepően élveztem.

2016.02.24 qwertz

Nagyon sajnálom, hogy így kell értékelnem, de engem ez a film egyáltalán nem nyűgözött le. Valami teljesen másra számítottam. Talán arra, hogy kellőképpen őrült és elszállt lesz, de nekem ez valahogy túlságosan is felejthető humor, amin többségében nem is igazán tudtam nevetni.

2018.09.03 Dan

Hát, én elégé megbántam, hogy megnéztem. Az egy kezemen meg tudom számolni ugyanis, hogy hányszor nevettem a teljes játékidő alatt. Szerintem nagyon felejthető.